Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan béküljek meg lelkiekben...

Hogyan béküljek meg lelkiekben ezzel?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve együtt vagyunk,kezdetektől együttélünk bár ebből 3-at az édesanyjával,egy évet kettesben amit nagyon élveztünk de akadt egy váratlan szitu és visszakeveredtünk ide. Úgy volt tovább megyünk,de bele ragadtunk a helyzetbe. Havonta kétszer szexelünk már csak,teljesen eltűnni látszik az intimitás mert az anyja folyton ránk mászik. Minden kis aprósággal bekopog és bejön a szobába,minden csacskaságról beszélgetni akar hogy milyen az időjárás stb. Mert unatkozik,40es egyedülálló nőként. Amúgy semmi anyós-menny harc nincs mert tényleg úgy kezel mintha a lánya lennék csak nekem ez kicsit sok hogy ennyire mindent hármasban akar csinálni miközben tudja jól mi egy párként szeretünk élni. Aztán most akadt egy külföldi lehetőség,ahova szállással tudnánk munkába menni,sok hitele van amit ki kéne fizetni ezért rögtön bele vonta magát hogy ő is akar velünk jönni. Intézzük a dolgokat,de már olyanokért nyavalyog hogy legyünk hárman egy szobában,egy műszakban mert nem akar idegenekkel lenni stb. cserébe beszáll az anyagiakba ami most nagy segítség lenne nekünk is a kiutazáskor.


Párommal az a célunk hogy három hónap múlva elmegyünk majd albérletbe odakinn mert megállapítottuk hogy jobb kettesben az élet. Neki ezt direkt nem is árultuk el de már pedzegeti hogy akár fizethetnénk hármasban egy albit én pedig az ilyen beszólásokat elengedem majd a páromnak panaszkodom hogy nem akarom ezt és még véletlen se essen abba a hibába hogy akár egyszer is meggondolja vagy igent mond ezekután a hármásra. Mindig megnyugtat hogy ő is csak velem akar élni kettesben és építeni a jövőnk. Viszont lelkileg nagyon nehezen tudom felkészíteni magam erre a pár hónapra amit együtt töltünk majd mert úgy érzem az eddigieknél is kevesebb intimitás fog maradni nekünk és sokszor van hogy a sok csacsogás már annyira bosszant hogy figyelni is nehezemre esik az anyósra. Mert olyanokról beszél amire nem lehet mit mondani,ami nem érdekel és agy zsibbasztó is illetve mivel én tudok más nyelveken is,stresszelek mert nem akarok mindenki nyűgjén én segíteni. Mindenki boldoguljon egyedül ahogy tud.


Hogyan tudatosítsam magamban hogy ez átmeneti,és hogy ne aggódjak annyira ezen hogy a nyakunkon marad az anyja vagy?



21/L



2020. ápr. 29. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,a sok hibáért amit vétettem. Kapkodva pötyögtem.
2020. ápr. 29. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát ne haragudj, de iszonyat butaság magatokkal vinni külföldre, SOHA nem fogtok tudni külön menni mert jaj akkor ő egyedül marad kint idegenben.

Az aggodalmad jogos, és megalapozott, véletlenül se készülj arra hogy ez átmeneti lesz.

Sajnálom.

41N

2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

jól beetettek XD

külföldön sem szabadultok meg tőle, ez lett volna az esély a szökésre :(

2020. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenből még a családi titkok, gyanú árnyékában vagy miben is volt egy rész, csak ott a szereplők a végén még menekültek, a kedves mamát meg pszichológushoz vitték. XD Ne haragudj, de ezt nagyon besz*ptátok. :'D

Amúgy valószínűleg magányos és fél, hogy teljesen egyedül marad. El kellene küldenetek valami programra, ahol ismerkedhet, barátkozhat, cseveghet másokkal. Találjatok ki valamit, esetleg valami sport, amire az ő korsztálya jár, anyukám egyik barátnője pl. valami meditációs jógára jár. Vagy szokott lenni ilyen salsa, esetleg valami könyvklub a könyvtárban. Valahova biztos el tudjátok küldeni.

2020. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM átmeneti. Amíg ebben a kapcsolatban leszel, anyóstól nem szabadulsz. El kell hagynod a párodat, mert őhozzá tapad a mama, és ő ezellen nem tesz semmit, csak üresen ígérget. Nem kellesz már a párodnak, kényelmes neki az anyja jelenléte, hogy nem kell hozzád nyúlnia. Döglött lovon ülsz.
2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod ebbe belement? Kizárt. El sem tudom ezt képzelni. Döbbenet

Most mondjatok nemet!!!! Ne engedjétek magatokkal

2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!