Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósomék ellenem nevelik...

Az anyósomék ellenem nevelik a fiamat?

Figyelt kérdés
Elvàltunk.4 éves fiam nekem lett ítélve,az apjàval havi 2 hétvégét tölt az anyósomék hàzàban.Olyanokkal tömik a fejét,hogy nàlam most van,majd nagykoràban ott fog élni,az az ő hàza,igazàból ott lakik.Összezavarjàk,nem tudom miként magyaràzzam neki az ő szintjén,hogy oda hétvégére jàr,én nevelem őt.Mit tegyek,hogyan legyek jó anya,miként védjem meg őt tőlük?

2020. máj. 5. 21:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha hazajön kérdezi,hogy hol lakik?Ki hàzàba?Meddig lesz velem?Nem akarja,hogy sírjak..ne félj anyuci itt vagyok veled.Ilyeneket beszél a négyévesem...
2020. máj. 5. 21:41
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Koltozz el a gyerekekkel az orszag masik vegebe. Kezdj uj eletet. Es a lathatas legyen ugy hogy a te felugyeleteddel. Tehat 2 heti par ora. Es a te hazadba nyilvan nem vagy koteles beengedni az apjat tehat o fizessen egy hotelba stb ahova te meg a gyerek mesz. Ott lathatja. Par alkalom es lekoccol. Nyugi!


Vagy teloszamot cserelsz. Nem vagy koteles beszelni a fazonnal. Senki se kenyszerithet h szobaallj vele.

2020. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Ne vedd fel ha keresnek. Uj sim kartya! Problema megoldva :)
2020. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez nem opció..hogyan neveljem,hogy megértse oda csak làtogatóba jàr?
2020. máj. 5. 21:45
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem keresnek..minden 2.héten làthatàs
2020. máj. 5. 21:46
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

"Ha hazajön kérdezi,hogy hol lakik?Ki hàzàba?Meddig lesz velem?"

Akkor akár huszadjára is elmondod neki, hogy itt laksz velem a mi kettőnk házába, és akár örökre veled lehet.

Hidd el egy 4 évesnek ez még bőven elég.

2020. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Hat de valahogy veled lepnek kapcsolatba! Ne legyel elerheto..

Neveld ellenuk. Mondd hogy bantottak teged es el akarjak vinni toled elvalasztani es harapja meg oket meg sikogasson. Haezt csinalja nem fogjak akarni a lathatast.


En mikor 4-5 voltam lany akkor anyu sose nevelt a faterom ellen. Elvaltak de nem nevelt ellene. Viszont szrul ereztem magam ha lathatasra vitt fater. Igy amit tudtam tobkretettem nala. Rugdaltam a festett falat szetszabtam a textilt. Megrugtam megharaptam. Es utana tobbet nem vitt vegre a hazaba! Pedig nem bantott. Szimplan rosszul ereztem magam apamnal. Azota nevet is valtoztattam. :)


Anyam sose nevelt ellene de egy kisgyerek megerzi a rossz embert. En meg kicsinaltam fatert. A falait szetrugtam meg ha etelt adott tanyerral ledobtam vagy ra a fuggonyre hogy moshassa.


Ennyi. Es semmi bajom jol vagyok mert tobbet nem vitt nem kellett elviselnem.

2020. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Beszéld meg az apjával, hogy a gyereknek ez nem jó, és neked ezzel foglalkoznod kell már most. Ha nem akarja, hogy lelki sérülése legyen, akkor sürgősen fejezzék ezt be.
2020. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó,sajnos tagadjàk.A kicsi arcàn meg egy nagy kérdőjel
2020. máj. 5. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
A láthatási végzésben köteleztek téged, hogy add oda, elvihetik a kicsit? Ha ez nincs benne, akkor mondd meg nekik, hogy ettől fogva a te jelenlétedben lehetnek csak vele, mert ellened nevelik. Jöjjenek el hozzátok, és a jelenlétedben foglalkozhatnak vele. Ne add oda.
2020. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!