Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az a meny,fiad párja...

Milyen az a meny,fiad párja barátnője,akin nem találsz fogást nem tudsz belekötni és mindenből ő jön ki jól? Mi bánt a legjobban ha te vagy az anyós,barátja anyja?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ahol anyósjelölt ok nélkül rosszat akar,hanem ahol minden helyzetből a barátnő jön ki jól és az ő viselkedésének következménye eshet rosszul a fiú anyjának. Kérem aki abban hogy a fiú elköltözik csak azt látja hogy a lány elrabolta anyu kisfiát akinek az anyja mellett kellene megöregedni kíméljen.

N



#barátnő #Menyjelölt
2020. máj. 17. 14:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Pl milyen helyzetet tud generálni a lány nem nyíltan hogy azzal baja van az anyósnak,apósnak vagy más rokonnak.
2020. máj. 17. 14:40
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, hogyhogy milyen ez? Ez pech az anyósnak, jó a csajnak. Nyilván az ember igazságérzetét bántja, ha valakivel ok nélkül kivételeznek. De én elgondolkodnék azért, hogy nekem mi hibám van a dologban, ha mindig én jövök ki mindenből rosszul...
2020. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Bárki írhat de talán jobban megértem ha anyós ír akinek fia van vagy fiús anya akinek a fiának tartós kapcsolata van és valami zavarja a lányban. De mivel nem az ő döntése..a helyzet adott. Kérlek írd oda hogy anyós vagy e vagy fiús anya.
2020. máj. 17. 14:46
 4/54 anonim ***** válasza:
68%
Sok minden eshet rosszul a fiú anyjának, de ha a fia boldog és az anya elég okos, akkor annyiban hagyja. Így mindenki sokkal nyugodtabb lesz. Hadd higgye a meny, hogy mindenben ő győzött, nincs tétje a dolognak, a lényeg, hogy boldogok legyenek. És talán a menynek is lesz egyszer egy fia....
2020. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
65%
Szegény lány, remélem a választottja nem a te intellektusodat örökölte. :D
2020. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Olyan anyósra gondolok aki nem csak annyit lát hogy oké boldog a fiam..hanem hogy azt veszi észre hogy elhanyagolják ami nem igaz..egyszerűen élik az életüket. Szóval mi fáj a fiú anyjának nagyon úgy hogy nem tud a lányra mutogatni?
2020. máj. 17. 14:54
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan bennem van a hiba, de egy mukkot nem értek ebből.
2020. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
71%
Te olyan kis alattomos meny vagy, ugye? Anyós előtt ártatlan bárány, otthon a pároddal meg jó kis aknamunkát végzel az anyós ellen.
2020. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
97%
Én sem.
2020. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Nem éppen vagyok az a lány.. Érdekelne hogy többi családban hogy megy ez. Mi az ami bántja az anyákat ezzel kapcsolatban? Nem panaszkodni jöttem hogy a fenébe..nem találni fogást stb stb. Hanem mi az ami tényleg nagyon bántó mások szerint? Mit tesznek azok a menyek ahol okkal borul ki az anyós. Az anyósok is tudnak gázak lenni én sem volnék tökéletes. De most az anyós oldalról nézném továbbra is.
2020. máj. 17. 15:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!