Meoi kérdése:

Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hét van hátra addig amíg elkészül a házunk a férjemmel és végre megszabadulunk a szüleitől, de az idegösszeomlás szélén vagyok és veszélyes tüneteket produkálok. PL: munka közben vagy vezetés közbeni öklendezés, remegés és izzadás, libidó teljes eltűnése, nagyon nagy szomorúság vagy düh, visszahúzódottság, koncentráció és emlékezési képesség elvesztése éjjeli mósdóba járások és nem tudok aludni mert alvás időbe elöő jön minden sértettség és sírok.

Amivel élérték: tudom hogy olyan meny vagyok aki nem felel meg az elvárásaiknak és ezt éreztetik is.Nekik pontos elképzelésük volt és még a nevét is tudom.

Rám a házban külön szabályok vonatkoznak, hogy mit tehetek mit nem és mit kell tennem. PL:após mondta, hogy náluk az a szokás, hogy aki amit használ azt elrakja használat után vagy elmossa kimossa. (ennek ellenére mindig mindenki után én mosogatok és pakolok majd azért leszidtak amit az anyós hagyott elő és még a konyha közelében sem voltam , de én voltam szerintük.

Hangosan veszekednek az udvaron a férjemmel hogy nekem milyen jó más család hűtőjéből azt enni ami nem az enyém és ez mekkora baj mert ˇvan a családban egy olyan aki nem ide valóˇ- erre ébrettem szombat reggel.Pedig elég jó összeget lecsekkolnak tőlünk havonta.

Leszidnak mondván ha elköltözünk nem eszünk, és mocsok lesz??-ezt nem értem. Szeretek főzni és takarítani is és olyan családból jöttem ahol anyám jelmondata az volt hogy a fehér nálunk fehér(Fűrdőszoba).

A legutolsó az volt ami után vagy 3percig remegett a gyomrom és a védtagjaim. = rossz vajat használtam a hűtőből, nem azt ami a családi hanem az apósét... Nem tudtam hogy nem használhatom mert eddig is használtam azt a fajtát nem volt baj...

Úgy érzem már magam mint egy patkány aki sarokba szorult és vérzik.

Nyugtató nem hat, de erős orvosit nem akarok szedni, mert annál erősebbnek érzem magam. mindig is egy erős lány voltam de 3 év (1évről volt szó amikor oda költöztem) elég volt hogy ebben a helyzetben már kilátástalan és elgyötört legyek.

Szüleim már azon vannak hogy leépültem és beteges lettem, menjek haza amíg nincs kész a ház. Ezt fel is vetettem, de párom nem engedi mert akkor ˘kicsinálnák˘, csak együtt vagyunk erősek ellenük.

Pár hét és ennek vége de félek hogy addig olyan történik, hogy maradandó kárt szenvedek.

Ti mit tennétek??



2020. máj. 22. 13:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem költöztök - ahogy valaki már írta - addig a te szüleidhez? Akkor nem kell albérletet fizetni, föleg ha tényleg csak pár hét!
2020. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem várnék semmilyen hát elkészülésére. Nem vagytok normálisak, hogy eddig nem léptetek. Ez most komolyan megérte? Egy full stresszes nő lettél, aki már veszélyt jelent magára és a környezetére. Gondolom a nulla libidó problémát jelent a házasságotokban, különben nem emelted volna ki.

Azonnal menjetek, mielőtt még rá megy az egészséged és a házasságod. A férjed nem látta, hogy ez így nem jó? Simán elnézte, hogy mit művelnek veled?

2020. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
3 éve??? Kedves férjed miért nem rakta őket helyre? Te miért nem raktad őket helyre?
2020. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem itt már nem csak lelki terror zajlik, hanem szervi bajod van.

Amiket leírtál a mellékvese kimerülés tünetei.

Menjetek onnan minél előbb, mert neked kampec lesz!

2020. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Na tudod mikor tűrném el ezt bárkitől is. Párommal elég gyorsan megegyeztünk anno: én nem mondok semmit az anyjára, de neki ő mondja meg hogy mi merre hány méter. Anyukának pár próbálkozás után leesett, hogy nem kéne engem utálnia, mert a fia többször is helyrerakta (volt, hogy apóst is bevonva).
2020. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

A férjem is kapta rendesen mert apja anyja ha nem voltam otthon neki szidott engem ő meg csak védett és védett. A műhely nagyon odaköt minket és ha el is megyünk akkor is vissza kell járni amíg a miénk nem lesz feltöltve rendesen szerszámokkal. Munkát meg csak nem volthat ha ez jól fizet és azok a szerencsések közé tartozik akinek a munkája a hobbija. Nem nézte el de tudja, hogy ők nevelték fel, tiszteli őket és szereti.

De én utálom már az egész családját. Szerintem nekem kell csak lépnem mert én tudok. Csak azzal nem elásom a csatabárdot hanem elég jól előveszem. Ő meg ottmarad amíg nincs kész a ház és neki kellene leülni velük, hogy mért mentem el...

2020. máj. 22. 13:56
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Elég szomorú, h a pénz miatt elviseled ezt, már ne is haragudj. Én inkább élnék minimálbérből albérletben ketten a árommal, mint hogy idegileg tönkre menjek... persze kell spórolni, de nem olyan áron. Akkor inkább ne legyen félretett pénzem. 25N
2020. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%

Csomagolja és menj akár hotelbe, akár szüleidhez. Párod nem enged?! Milyen undorító féreg ez a pasi? Neki kellene a sarkára állnia és azt mondania, hogy "drágám csomagolj, bocsánat hogy eddig húztam a dolgot, még ma máshol alszunk". Akár az új lakás beton padlóján, gondolom tető már van a házon ha hamarosan költöznétek.

Tartsd magadat annyira, hogy ezt nem tűröd tovább. Azt tudod ugye, hogy súlyos betegségeket okoz a tartós ilyen mértékű stressz?!

2020. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%
A csatabárdot ők ásták elő, nem te.
2020. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
66%

Ér annyit az a ház?


Szerintem nem. Tudom, mert hasonló idegben éltem náluk én is. 2 évet laktunk ott, mert a férjem nem akart akkoriban hallani sem az albérletről (mert folyton azzal izélgették, hogy milyen drága, hát sokkal jobb itt neked itthon fiam nem?) Beköltöztem és tönkre mentem lelkileg ott. (Később házasodtunk össze, amikor már elköltöztünk.) Röviden: elérték, hogy egy senkinek érezzem magam náluk. A végén tényleg egy senkinek éreztem magam, aki csúnya, béna, semmit sem tud olyan jól mint ők vagy mások.... Állandóan kikezdtek engem amikor a férjem nem hallotta. Nagyon rafináltan csinálták. Férjemmel folyton nagyon kedvesek voltak, úgy beszélt az anyja vele mint egy 5 évessel. Igyekezett mindent elkövetni, hogy ne legyen szavam még a férjemmel való kapcsolatunkban se, hogy nehogy már én legyek az első neki. Volt, hogy hazudott is rólam. Persze én jöttem ki rosszul majdnem. De nekem tiszta volt a lelkiismeretem és akkor már nem is érdekelt elhiszi e a férjem. Elmondtam az igazságot, ha nem hitte volna el, nem lett volna miről beszélni utána... Akkorra már kiismertem anyósékat rendesen.

Én el akartam költözni már, a férjem meg nem. Addig nem, amíg olyan szinten sértegettek, hogy nem érdekelt senki véleménye, se érzése, szembe szálltam velük. Összevesztem anyóssal, aki azt mondta mennünk kell. Nem szóltam hozzájuk kb. 1 hónapon keresztül majdnem amíg intéződött az albérlet. Aztán elköltöztünk. Egyszer nagyon meglepődött a mamája amikor közöltem vele már a költözés után pár hónappal, hogy nem én akartam oda költözni hozzájuk! Az unokája akart annyira otthon lakni (ugye nem véletlenül)! S úgy nézett akkor, mint aki azt hitte én annyira ott akartam lakni! Nem igazán értettem a meglepődést, hiszen ők pumpolták a férjem, hogy el ne menjen! Én csak hülye voltam, s hagytam magam. Gondoltam csak rábírom valahogy majd az albérletre. De az összeveszésig nem igazán akart. Utána meg már "muszáj" volt, mert én már mindenhogy menten volna amúgy is. Nélküle is. Mert már az összeveszés előtt eldöntöttem, hogy nem lakok tovább olyan helyen, ahol utálnak, levegőnek néztek, egy senkinek tartottak. Rokonjaik előtt is mit csináltak vendégségbe amikor azok eljöttek hozzájuk? Agyonra dicsérte a férjemet a mama is, meg a sógornőmet is, hogy milyen ügyes, jaj de okos, hú milyen jól vezet...! Én rólam egy jó szót sem mondtak volna, csak azt mondta: hát ő nem tudja én hogy vezetek... Mondtam neki: milyen jó, hogy én hoztam el magát meg vittem haza a barátnőjét kocsival... Ja, sosem látott vezetni, ja...

Persze amikor el kellett takarítani a romokat, amikor vendégségbe elhívtak minket is, s az egyik rokon felajánlotta hogy segít, anyósom azt mondta: majd a menyem segít! Miután elzavart, meg sz.rba sem vesznek, majd én segítek!??? Mondtam a férjemnek, hogy én a kisujjamat sem fogom mozdítani! Mit képzel anyád?


Azóta is ilyen "remek" viszonyban vagyunk.


Hála isten már külön és azóta már saját lakásban.

Sokáig tartott lelkileg felépülnöm. 2 év kb. S még most sem teljesen.

2020. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!