Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Akármit teszek én leszek a főgonosz anyósom szemében. Kiforgatja a szavaim állandóan. A férjem sem érti és neki is elege van, bár ő szerintem már nem lepődik meg semmin. Ha finoman megmondjuk neki, hogy bántó amit művel, akkor fölényeskedő lesz, de főképpen értetlenkedik, ha egyértelműbben, konkrétan, akkor meg megsértődik. (A férjemre is es rám is)

Minimalizáltam a kommunikációt vele, de teljesen nem tehetem meg. Van gyerekünk, es ő szereti a nagyszüleit. Vegülis én is szeretnék jó viszonyt, csak nehéz így.

Valaki talált erre megoldást? Mit tegyek? En nem szeretek veszekedni, számomra ez nem hatalomharc, nem akarok viszont alakoskodni sem, és szerintem a gyerek is érzi a folyamatos feszültséget ami nem jó.

Számos dolgot fel tudnék meg sorolni amit az elmult 13 evben tett velem, de nem akarok. Félek már vele beszélni is.



2020. máj. 23. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Itt bhasztad el szivem bemasolom:


"Minimalizáltam a kommunikációt vele, de teljesen nem tehetem meg. Van gyerekünk, es ő szereti a nagyszüleit. Vegülis én is szeretnék jó viszonyt, csak nehéz így."


Neked nem dolgod se vinni a gyereket se felvenni a nagyinak a telefont. Ha a nagyi nem a te anyad. Marpedig ez az apai nagyi akinek te nem vagy koteles felvenni se hivni. Sot a ferjed se koteles!! Ha nem vitted volna oda a gyereket nem kotodne hozzajuk. Ennyi.. Ti rontottatok el. Oda vittetek volna a gyereket ahol teged is szeretnek akkor nincs ez.

2020. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Mi a rakert allsz vele szoba. Gyerek!? Eeeees? Van egy apukaja. Vigye az..ha akarja. Neked NEM kell.. edes istenem mit kell hisztizni h nem lehet. Mindent lehet. En 1x se fogom felhivni parom szuleit ha anya leszek. Hivja o..intezze o. Vinni mar nem fogja. 🤭🤭
2020. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hat sajnalom ha ti igy gondoljatok. Nekem ezek nem megoldasok. De azert koszi. Szerintem nekem sem esne jol ha az en gyerekem csinalna velem vagy a gyerekem felesege.

Szeretnek megoldast. Nem megtobb gyuloletet.


Es egyes.. Nem vagyok a kismacskad. Ne szivemezz.

2020. máj. 23. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Vissza akarja szerezni a férjedet tőled.

Én az elején leléptem volna, nem egészséges család.

2020. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Aki ilyen annak bármit teszel nem fogsz megfelelni. Tapasztalat. Tényleg csak az a megoldás ha nem találkozol vele.

Én éveken át igyekeztem de akkor is en voltam a rossz mindenben. Feladtam.

2020. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

"Hat sajnalom ha ti igy gondoljatok. Nekem ezek nem megoldasok. De azert koszi. Szerintem nekem sem esne jol ha az en gyerekem csinalna velem vagy a gyerekem felesege.


Szeretnek megoldast. Nem megtobb gyuloletet.



Es egyes.. Nem vagyok a kismacskad. Ne szivemezz."


😂😂 Azt irok amit akarok. Te irtad ki a kerdes. Ha nem tetszik is jonni fog komment ami nem tetszik. Ez van szivem. XD

Hiaba akarsz gyuloket helyett szeretetet! Ez a no gyulol teged! Hiaba akarsz beket ezzel. Neked se esne jol ha ilyet tenne a gyereked vagy a menyed?? Tenyleg ez igaz.. DE a te anyosod ezt erdemli. Nezzen onmagaba. Aztan rajonne miert nincs unoka stb.

Neked se esne jol. De ha okot adnal ra mint a te anyosod..akkor te is ugyanezt erdemelned.

2020. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Olyan nincs h nem lehet megszakitani 100% a kapcsolatot. Nem esne jol neki? Jaj szegeny no. Pedig milyen kedves.. hja nem. Ezt erdemli.
2020. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi.

1es. Rendben szivemezzel. Legyen igazad. Van egy 2 eves gyerekem, megszoktam mar, hogy ha megkerem valamire, hogy ne tegye, csakazert is azt csinalja. ;) hasonló szinten vagytok szivem.


Sajnalom mar, hogy tegnap feltettem ezt a kerdest. Nem is tudom mit vártam. Gondoltam hatha valaki tud beszamolni olyanról, hogy valami miatt helyreallt a csaladi beke, de latom nem. Regen nalunk sem igy voltak a dolgok. Sok, tolunk fuggetlen ok miatt jutottunk el ide.


Tovabbra sem akarom szitani a tuzet. Szerintem nem az a megoldas. Nem leszek bunkó, akkor sem ha o az. Lehet a nagyobb tavolsagtartas megoldas de igazabol dolgomnak erzem vinni a gyereket, mert a gyerekkel normalisan viselkedik, a gyereknek meg jar a nagyszuloi szeretet. (Ebbol eddig sem engedtünk nyilvan ezutan sem fogunk)

2020. máj. 24. 08:27
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

Neked nem dolgod vinni. Tevedes. A ferjed ha nagyon szeretne vinni ES te beleegyezel vigye. De csak ha midketto szulo engedi. Neked se nem dolgod vinni se nem dolgod beszelni vele. Ha te nem engeded nem viszi, ha o nem engedi h valahova vidd te se tudod vinni. Kompromisszum is van: vigye o. Mi ez a dolgod vinni. Mi a feneert lenne dolgod. En is leszek anya es magasrol teszek arra mikor latja parom csaladja. Nem dolgom kotelessegem nekem futkosni oda. Ha jol erzem magam akkor fogok! Ha nem nem.


Te vagy egy 2 eves szintjen h papucskodsz es meg felhivod/felveszed a boszorkanynak a telefont. Miert. Ki o.. Egy no aki gyulol teged. Venne neki fel a halal a telefont. Meg ugralna oda a rosseb. Tudod ki. Van egy ferjed ha o nem er ra atvinni atviszi maskor. Neked nem kotelesseged. De be is lehet csicskulni az idosebbeknek. Csak felesleges es ugyanugy kutyaba se fog venni.

2020. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor en vagyok a papucs. Vergodjel mashol. Szep napot.
2020. máj. 24. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!