Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kellene ajándékba vinnem...

Mit kellene ajándékba vinnem a barátom testvéreinek?

Figyelt kérdés
Két fiú tesója van, az egyik 8, a másik 15.

2020. máj. 28. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát én a csokinak nagyon örültem ilyen korban :D


De igazából mindegy mit viszel, mert ha viszel valamit, már megnyerted őket magadnak :D

2020. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is csokira vagy valamilyen nasira gondoltam, chips, stb. Ezek minden korhoz passzolnak. :D Igen, egészségtelen, tudjuk, de mind megesszük az ilyesmit, ha van. :)
2020. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Csoki, mikrós popcorn, 1-2 zacskó chips, cukrászsüti, a kicsinek egy jópofa nyalóka, nem kell túlzásba vinni
2020. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
csoki, a kisebbnek valami különleges,vicces édességet,én chipset nem ajánlom
2020. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy csoki szintű valaminél tényleg nem kell nagyobbat.
2020. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

SEMMIT! Szulinap nevnap? Es? Ok se fognak kulon neked venni semmit hidd el. Max az anyjuk vmit a kezukbe nyom h adjak at neked. Ok meg sz.rnak ra. Ha pont kifogtal egy szulinapot menj oda mondj egy sziaa boldog szulinapot!-mondatot es kesz is!


Ilyenkor orulok h paromnak csak novere van. Es jo tavol. Izguljon ezen a fene h ajandek..

2020. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
6 Már az is meglepő, hogy egy ilyen kőbunkónak, mint te, van párja...
2020. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.. De miert kell ajandekot vinnie? Vihet de nem muszaj. Akit ajandekkal "vesznek le a labarol" az mar alapbol nem jol kezdodo emberi kapcsolat.


Le lehet pontozni de ha a kerdezo nem visz semmi "csak" illedelmes apolt es kedves annak is elegne kellene lennie!


De hat le leszek pontozva mert a kedvesseg nem eleg..

2020. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*semmit

*elegnek

2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Így kívánja az illem. Annak idején, mikor a barátom jött bemutatkozni a családomnak (2000-es évek eleje, nem 1950), a szüleimnek hozott egy üveg bort, és egy bonbont, a tesóimnak 1-1 tábla csokit. Én például a mai napig nem tudok úgy érkezni "idegen" helyre látogatóba, hogy üres kézzel menjek.

Gondolom a kérdező első alkalommal megy a barátjához, és 2 tábla csokira nem költi el a teljes vagyonát.

2020. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!