Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok! Miért nem kedvelitek...

Anyósok! Miért nem kedvelitek a menyeteket?

Figyelt kérdés
Illetve miért kedvelitek ha kedvelitek?
2020. jún. 18. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Kb száz ilyen kérdés van mar
2020. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert elvette a pici fiukat.
2020. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Enyém azért nem szeret, mert rendetlen vagyok.
2020. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Enyém azért, mert nem hallgatok mindenben rá gondolkodás nélkül..
2020. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Kíváncsi vagyok hány anyós fog írni.😂

Hiszen minden anyós kedveli a menyét, csak jó szándékkal szólnak bele a gyerekük és feleségük életébe. Nem is értik, hogy a gonosz menyek miért akarják a saját útjukat járni. Hiszen ők már kitapasztalták mi a jó és az a menyüknek is biztos csak jó lehet.

2020. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha Anyosoknak szol a kerdes, akkor miert ir minden boldog boldogtalan?!
2020. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert unatkozok, úgy mint te :D
2020. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
#6 anyós vagy? Mert egyből kritizálsz, de választ nem adtál a kérdésre.
2020. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Mert elvettem tőle az egyetlen kisfiát.

Mert nem ugrálom körbe a szeme fényét, egy lusta dög vagyok, aki nem kel fel hajnali 5-kor, hogy elmenjen neki friss kiflikét venni, hanem férjem veszi meg magának reggel. - Jaj, nagyon megalázó, hogy egy férfi vesz magának reggel egy szendvicset :D .-

Mert nem mindent úgy csinálok, ahogy ő mondja, és lám, a férjemnek mégis megfelel.


Mert ő egyedül maradt. A férjem a legkisebb gyerek, apósom nem sokkal a születése után lelépett. Azt akarta, hogy költözzünk hozzá, éljünk vele együtt, mert fél egyedül, de én erre nem voltam hajlandó.

2020. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Anyós vagyok. Meg fogtok lepődni, én nagyon szeretem a kis menyemet. Kedves, aranyos, szorgalmas, és nagyon szereti a fiamat. 2 éve a menyem, de előtte évekig voltak együtt, és egy hangos szó még nem volt köztünk. Nem üzengetünk egymásnak a fiamon keresztül. Sőt, többnyire szívesebben beszélek meg vele egy-egy problémát, vagy programot. Szoktunk néha menni együtt vásárolni, olyankor általában veszek neki valamit, de nehezen akarja elfogadni. Viszont ő is felhív, ha lát valamit, ami pl. nekem vagy nekünk jó lenne, meg vesz egy-egy dolgot. Most, a karantén idején pl. többször bevásároltak nekünk, hogy ne menjünk boltba. Sorolhatnék még sok mindent. Azt is tudom, hogy ő is szeret engem, mindig olyan szeretettel van irántunk.

Engem nem szeretett anyósom, és már akkor elhatároztam, ha nekem lesz egy menyem, soha nem követem el azokat a hibákat. Ehhez kezdetektől tartom magam, nincs "kötelező" vasárnapi ebéd, SOHA nem szólok bele a dolgaikba, kizárólag akkor adok tanácsot, ha ezt kérik, de nem várom el, hogy azt tegyék, amit tanácsoltam. Nem megyek hozzájuk bejelentés nélkül, ha véletlenül arra járok (ritkán fordul elő) mindig felhívom, nem zavarok-e. Így elértem, hogy általában ők hívnak, és örül, ha találkozunk.

2020. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!