Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan szól bele anyósom...

Jogosan szól bele anyósom hogy hova megyek a fia nelkul?

Figyelt kérdés
A ferjem nem igazán szeret menni sehova, en viszont szeretek utazgatni. Ocsemek is ilyenek es szoktam veluk menni havonta egyszer ide oda, pl túrázni, strandra stb. Anyosomnak ez egyre jobban nem tetszik es mikor a fia nem hallja felhozza ezt, hogy ő sose ment egyedül a ferje nélkül sehova,érdekes hogy en az ocsemekkel jobban erzem magam, mint otthon a ferjemmel es ő tisztelte annyira a ferjet, hogy csak oda ment, ahova a parja is akart. De a ferjem azt mondta, hogy öt ez nem zavarja, menjek nyugodtan. Mondtam neki, hogy az anyja mit mond mostanaban, erre meg letagadta anyosom, hogy ő ezt nem rosszbol mindta es en hazudtam... mit tegyek az oregasszonnyal?
2020. jún. 26. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Azért a havi 1-2 alkalom akárhogy nézem semmi. Nem két hónapra húzol el Thaiföldre, hogy "Na majd jövök", hanem pár órára, annyi külön töltött idő meg kell. Addig a férjed is elvan a saját dolgaival. GOndolom vannak közös programjaitok is.

Én is azt ajánlanám, amit a 7-es válaszoló mondott, bár kiindulva a szüleim és az apám édesanyjának kapcsolatából... az anyós annyit kotneleskedik, amennyit a fia hagyja.

2020. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jogos, semmi köze hozzá, hogy ti ketten a férjeddel mit csináltok. Mindkettőtöknek jó így, tehát teljesen rendben van. Ne foglalkozz vele és alapból beszélj vele ritkábban, ha megint nekiáll beszólogatni, akkor szépen fogod magad és kisétálsz az ajtón vagy ráteszed a telefont és kész. Ha minden alkalommal ezt csinálod, egy idő után leesik neki és abbahagyja.
2020. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
Az átlag ember idezojelbe rakta volna azt amit idéz és akkor már nincs is félre értés hogy mit mond ő és mit az anyós.
2020. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem jogos, hogy beleszól anyósod.


Mit tegyél?

Költözzetek külön anyósodtól!

Ui. ha nem laknátok együtt, akkor anyósod nem is tudná mikor, hova mész te ill. a férjed.


A gyakorin rengeteg anyós-meny konfliktus kerül elő, ami nem is létezne, ha nem látna bele az anyós teljesen az életükbe, vagyis ha nem laknának együtt.

2020. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy ez egyedül rád és a férjedre tartozik. Slussz.
2020. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%
Joga van a véleményéhez, joga van elmondani, neked meg jogod van nem elengedni a füled mellett.
2020. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy ilyen régi beidegződés, nagymamám is büszkén mesélte, hogy ő annak idején, mikor férjhez ment, megszakította a kapcsolatot a nem házas barátaival, mert onnantól csak párosával lehetett menni bárhova is szórakozni.

Ereszd el a füled mellett, ha nektek így jó.

2020. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

14/17es! Külön lakunk anyosomtol, csak 3 ház van köztünk.



Elnézést, hogy nem raktam idezojelbe és ez által gondot okozott az ertelmezese amit irtam!

2020. jún. 26. 14:22
 19/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmi köze hozzá, főleg, hogy a párodnak ez nem probléma. Szerintem sem az, ha elmész másokkal kikapcsolódni. Mindenkinek szüksége van a térre.
2020. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%

Legközelebb fedd hangfelvételre miket mond.

Amúgy meg ne avasd a magánéletedbe, semmi köze hozzá, mikor hova mész. Egyáltalán, ha nem először fordul elő a megjegyzés, utána már miért tud róla?

2020. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!