Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért titkolozik ?

Miért titkolozik ?

Figyelt kérdés

24N vagyok,párom 30 F

2 éve vagyunk együtt


Anyósról van szó

Ha valami nem tetszik neki a fiával beszéli meg a dolgokat és arra kéri,hogy ezek maradjanak kettőjük között,és nekem ne szóljon róla.

Tegnap a párommal volt egy nagy vitám és a vita hevében a párom elmondott mindent,hogy miket beszél az anyjával


Kérdeztem,hogy miért kell hazudni,titkolozni ?

Én őszinte vagyok anyóshoz,ha nekem van probléma anyóssal általában finoman közlöm vele,hogy szeretném ha a későbbiekben hanyagolnánk ezt és ezt. Megérti és elfogadja

De anyós miért fél beszélni ha velem van problémája miért a fiával



Nem tudom a tegnapi vita után kavarognak bennem az érzelmek

Hogyan bízzak meg a páromban ezek után ?

Úgy érzem magam mint amit becsaptak, át vertek


Ígérte,hogy innentől mindent elmondunk egymásnak,de tényleg nem tudom,hogy komolyan gondolja


A kérdésem az lenne,hogy más is titkolozik a párja elől, azért mert az anyja megkéri vagy elmondjátok ettől függetlenül


Hogy tudnék hízni benne újra


2020. jún. 27. 05:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem picit túlaggódod ezt. Vannak titkok egymás előtt is, ez így természetes. Amíg nem olyan dolgokat titkol el, ami közvetlenül neked ártó, addig nincs ok a panaszra.

Most az meg, hogy ő ezt mondta meg azt, és ezt kettőjük között marad a világ legtermészetesebb dolga. Én sem szeretem, ha más elmondaná, ha valakivel beszéltem valamit, mert az a kettőnk dolga.

Az anyósnak meg mond el határozottan, hogy ne ugrasszon titeket össze.

2020. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
A párodnak ott azonnal vissza kellene utasítani a titkolózást. Ez nem csak neked nem jó, de neki sem. Most gondolj bele, magában kell tartania a veled kapcsolatos dolgokat. Könyörgöm, veled él együtt. Rendezze le az anyját, ne pedig fejet hajtson előtte.
2020. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
A párod egy konfliktuskerülő papírp..öcs. (Én férjem dettó, csak a már felnőtt gyerekével, nem az anyjával kapcsolatban.)
2020. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én anyós vagyok és ha bármit - akár problémát is - meg kell beszélni az időjáráson kívül, azt a menyemmel beszélem meg, mert a fiam vagy elfelejti, vagy olyan a stílusa, hogy kinyílik az ember zsebében a bicska.

De a menyem ugyanezt teszi, felhív és azt mondja "Tőled szeretném hallani, hogy hogy van ez vagy az, mert tudod az XY milyen "szétszórt" és csak lesz a félreértés"

És ez 20 éve így van nálunk, soha még nem volt veszekedés, vagy hogy utálnánk egymást, családként funkcionálunk.

2020. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Eltekintve az adott helyzettől, de mégis ide kapcsolódóan: bevallom, én hülyét kapnék, ha megtörténne velem, hogy mondjuk feltárom a lelkem a testvérem előtt, ő meg tovább mondja a sógoromnak. Attól, hogy egy pár valakivel, nem azt jelenti, hogy mindent tovább kell adni a párjának, amit bizalmasan közöltek vele. Vagy beszélgetek a barátnőmmel a magánéletemről, ő meg továbbmondja a pasijának, mert ők összetartoznak. Mi az, hogy ne legyen titkuk? Ez nem az adott fél titka, hanem azé, aki megnyílt előtte. Szerintem kevés annál prolibb dolog van, hogy valaki megkér, hogy ne mondjam tovább valakinek ezt vagy azt, én meg továbbmondom. De a másikat addig fosatni, míg kibeszéli a dolgot, amit csak vele akartak közölni, az se semmi. Azt gondolom, ez már intelligencia kérdése.
2020. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Igazad van!

2020. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Mi az hogy feltárod a titkod


Jobban leírom hogy megértsétek


Múlt hét Kedden véletlenül anyósnak küldtem el valamit a messengeren,amit nem neki szántam hanem a barátnőmnek mert a pasija nem akarja elengedni mert egy idióta


Véletlenül figyelmetlenségből anyósnak ment el az üzenet, amit magára vett és elkezdett pufoggni a fiának,hogy milyen rossz vagyok miket küldözgetek neki,és hogy ez maradjon kettőjük között.


Ez tegnap derült ki úgy,hogy a vita hevében a paromnak kicsúszott a száján


Engem az háborít fel,hogy anyós miért nem tudd velem beszélni

Miért a fiára zuditja ezeket ha velem van a baja


Itt rólam van szó

Még szép hogy mondja el



Kérdézem én

Te hagyod,hogy az anyós a hátad mögött a fiával rólad susmorogjon ?

2020. jún. 28. 03:54
 18/23 A kérdező kommentje:

Lehet titkaik


De ami engem érint azt igen szeretnék róla tudni

2020. jún. 28. 08:14
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17


Tehát gyakorlatilag te küldtél neki egy sértést tévedésből, amit ő zokon vett.

Sérelmezed, hogy a fiának kesergett ezen, nem neked.

Hát ne haragudj, de honnan kellett volna kiszopnia, hogy nem neki szól?

Nem az lett volna a korrekt és a lényegesen egyszerűbb, hogy TE felhívod és azt mondod neki:

"Bocsánat Bözsi néni, véletlenül magának ment el egy üzenet, amit a Jucinak szántam, nehogy figyelembe vegye!"

És kész, ennyi lett volna!

De nem, te még most is az anyóst hibáztatod és ő a hülye, meg az ilyen-olyan, holott te hibáztál, többszörösen!

2020. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elég hihetetlen, hogy véletlenül másnak írsz messengeren...
2020. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!