Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért titkolozik ?

Miért titkolozik ?

Figyelt kérdés

24N vagyok,párom 30 F

2 éve vagyunk együtt


Anyósról van szó

Ha valami nem tetszik neki a fiával beszéli meg a dolgokat és arra kéri,hogy ezek maradjanak kettőjük között,és nekem ne szóljon róla.

Tegnap a párommal volt egy nagy vitám és a vita hevében a párom elmondott mindent,hogy miket beszél az anyjával


Kérdeztem,hogy miért kell hazudni,titkolozni ?

Én őszinte vagyok anyóshoz,ha nekem van probléma anyóssal általában finoman közlöm vele,hogy szeretném ha a későbbiekben hanyagolnánk ezt és ezt. Megérti és elfogadja

De anyós miért fél beszélni ha velem van problémája miért a fiával



Nem tudom a tegnapi vita után kavarognak bennem az érzelmek

Hogyan bízzak meg a páromban ezek után ?

Úgy érzem magam mint amit becsaptak, át vertek


Ígérte,hogy innentől mindent elmondunk egymásnak,de tényleg nem tudom,hogy komolyan gondolja


A kérdésem az lenne,hogy más is titkolozik a párja elől, azért mert az anyja megkéri vagy elmondjátok ettől függetlenül


Hogy tudnék hízni benne újra


2020. jún. 27. 05:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

De egyből írtam neki hogy bocsi nem neked írtam hanem a barátnőmnek akartam elküldeni

Mindent elmeséltem neki

Mégis beduzzogot

2020. jún. 28. 18:11
 22/23 anonim ***** válasza:
45%
Neked nagyon nagy gondjaid vannak szerintem.
2020. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van, mindkét oldalról. Ha az én anyukámmal beszélünk valamit a páromról, és mond valami bántó dolgot, azt soha nem mondom vissza a páromnak, mert nem akarok köztük konfliktust. Ha pozitívat mond, azt viszont mindig. Párom anyukája is szokott rólam beszélni a páromnak. Hogy a párom ezt visszamondja e nekem, az az ő érzéseim múlik. Ha egyetért az anyjával akkor szól nekem is és megbeszéljük, még akkor is ha azt kérte hogy ne adja tovább, és megbeszéljük hogy nem mondjuk el hogy tudom. Ha nem ért egyet vele, akkor pedig akkor sem mondja el, ha az anyja erre kéri. Volt már hogy véletlen belehallgattam egy beszélgetésbe, hogy szidjon össze mert ez vagy az rosszul esett neki. Már készültem védőbeszéddel, de párom nem szólt egy szót sem, amikor pedig felhoztam, hogy mit hallottam, akkor mondta hogy ne is foglalkozzak vele mert nem érdekli.
2020. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!