Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a viszonyod az anyósodd...

Milyen a viszonyod az anyósoddal? Jó/rossz/semleges. Tett már rád valamilyen megjegyzést?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A semleges és a rossz között valahol. Alapból jól megvagyunk, állítólag szeret is, de sajnos van egy olyan hülye természete, hogy muszáj folyton veszekednie, és olyankor átcsapunk rosszba.
2020. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Két anyósom volt.

Az első egy angyal, szerettük egymást, sajnáltuk mindketten, hogy azáltal hogy vége a házasságnak, a mi kapcsolatunk is megszakad.

A második egy primitív bunkó volt (szó szerint! "a gyereket megverték szemmel", stb) vele megszakítottam minden kapcsolatot.

Már egyik sem él.

2020. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én anyósom az olyan, hogy egyébként jól elbeszélgetünk mindenféléről, látszatra semmi gond de a hátam mögött én egy számító, haszonleső, pénzhajhász vagyok. Őszintén szólva úgy vagyok vele, hogy ha nem találkozom és nem kommmunikálok vele többet nekem úgy is jó.
2020. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Messzi lakunk úgyhogy semlegesnek mondanám. Rossz szót viszont senkire se mond, elfogad minfenkit, jó ember.
2020. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon jóban vagyok az enyémmel, igaz, még nem vagyunk házasok a párommal. Mielőtt még nem volt jogsim és mennem kellett valahova, rá bármikor számíthattam, De bármilyen segítség kellett ő is ott volt nekem, mint a szüleim. Nagyon szeretem.
2020. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó vagyok, egyébként a párom is nagyon jóban van a szüleimmel és mi is rengeteget segítünk neki. Kölcsönösen jó a viszony.
2020. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóban vagyunk. Szeretem, kedves, rendes, jószívű nő. Amiben tudjuk, segítjük egymást. Egy utcára lakunk egymástól, mégsem jár a nyakunkra, megvan a saját élete, nekünk is, de egymásénak részei vagyunk.
2020. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó, és szerintem kedvel is. Szerencsére nincs közös nyelvünk így kötekedni se tudunk egymással :)"Szólt" Már bele olyanba vagy olyat amivel én nem értettem egyet, de csak a férjemnek mondta ezeket, én meg csak a férjemnek cáfoltam rá, hogy az miért nem úgy van.
2020. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrófa. Még annál is rosszabb.


5éve vagyunk együtt férjemmel, 3ev után talalkoztam vele először. Eddig összesen kb 8szor ha találkoztunk. Nem jól nevelem a gyerekem, bár honnan is tudnám nevelni, mikor én is egy lelki hulladék vagyok szerinte. Ezekkel a szavakkal 😅

Márciusban volt az esküvőnk, nem lett meghívva. Ahogy az én szüleim sem (akikkel jóban vagyunk) mégis beállított. Jelenetet rendezett majd hazament.

Férjemet 16éveyen kitette otthonról egy férfi miatt. Az unokája itán sosem érdeklődött, jól van e, ellenben amiket én feltettem képeket a gyerekről azokat osztogatta meg, hogy így kisunokám, úgy kisunokám...

Márciusban volt az esküvőnk, azóta nem hallottunk felőle.


Ellenben férjem exének, akihez már legalább 7éve nincs semmi köze, a mai napig irogat, nem ám privátba, hanem az üzenőfalra. Most ott lett még1 gyerek, oda is írta, sajnálja, hogy nem az a gyerek a kisunokája.

Szóval nem mondanám egyáltalán jónak a viszonyt 😟

2020. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartom vele a kapcsolatot. Akkor az semlegesnek számít? Fogalmam sincs, hogy szokott-e megjegyzéseket tenni rám, mert leszarom, hogy mit pofázik.
2020. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!