Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak a virággal amit...

Mit csináljak a virággal amit anyósomtól kaptam születésnapomra?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves gesztus volt tőle, de rühellem a hortenziát, ő viszont imádja, és nekem is azt adott születésnapomra. Nem akarom hogy sértésnek vegye ha nem ültetem ki a kertbe, vagy ha nem vigyázok rá eléggé, de azt sem szeretném ha elcsúfítaná a kertet.
2020. júl. 24. 10:07
1 2
 11/18 vantel ***** válasza:
56%
Rendezd anyósoddal a viszonyod!
2020. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Ki szoktam tenni cserepestől a virágot a kertbe, vagy elölte az ajtó mellé
2020. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Szegény virág, legalább neki add meg,hogy élhessen.
2020. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

"Hogy lehet annyira rühellni egy virágot, hogy ha ajándékba kaptad, se ülteted ki"


Én például a muskátlival vagyok így. Egyszerűen nem bírom elviselni a szagát.

2020. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon gáz vagy!

Remelem amugy fillért se költenek majd rad ezután.

Miért nem lehet kiultetni azt a virágot a kertbe? Merthogy csunya?! Mivan? Akkor mivan neked a kertbe?

2020. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem akármennyire is ellene vagy a virágnak, amit kaptál, még is csak meg kellene barátkoznod vele, legalább azért, mert az anyósod kedvességből gondolt rád. Ha más nem, akkor próbáld ki tényleg, hogy cserépbe ülteted és ha annyira nem tetszik tedd olyan helyre, ahol kevésbé szembetűnő, de azért ott van :)


Nekem is volt, hogy olyan ajándékot kaptam a férjem szüleitől, ami épp nem is az én ízlésem volt, de illedelmesen meg kell köszönni és kész :)


Egyszer valamilyen indíttatásból kaptam egy nagy méretű "nyomkodós" termoszt (ötletem sem volt miért), amit akkor azt hittem sosem fogok használni. Igazából egyszer hasznosítottuk, az esküvőnk napján a vendégváráskor ebbe tettük a kávét, és milyen jó, hogy volt egy ilyen termoszunk, nem mellesleg anyósomnak kifejezetten jól esett, hogy milyen hasznos volt az évekkel ez előtti ajándék, amit tőlük kaptam! ;)



Kicsit elrugaszkodtam, de a lényeg, hogy lehet, hogy nem tetszik neked a virág, de, ha találsz neki egy olyan helyet, ahol nincs mindig szem előtt neked, de anyós látogatásakor, azért észrevehető, hidd el, hogy örülni fog neki :)

2020. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
En is cserepbe tennem, es nem feltűnő helyre. Kit zavar?? Cserepben vagy ki is pusztul, meg koordinalhatod, mekkora legyen
2020. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
A szerencsétlen virág semmiről nem tehet. Add oda valakinek, anyósnak meg mondd azt, hogy kipusztult.
2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!