Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmennétek így vendégségbe?

Elmennétek így vendégségbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyós szülinapja lesz. Ő több felnőtt gyermekével és házastátsaival él. Mindenki dohányzik. Benn a lakásban is.

Én kismama vagyok, jeleztem legutóbb is, hogy zavar. Akkor még nem voltam terhes, de tiszteletbe se tartották. 10 percenként rágyújtottak mellettem. Majd megfulladtam. Ezen kívül nagy koszban élnek. Higiéniara nem törekszenek. Több bőrbetegségük volt már. Volt, amit ott össze szedtrm én is. Rettegek azóta oda menni..

Wcjük leöntös, általában koszos. Én most sokat mászkálok pisilni, de így félek ott is elmenni.

Na meg ne dohányozzanak mellettem...

Hogy lehetne ezt a szitut megoldani? Az de megoldás, ha emiatt sose látogatom, de a gyerekemet se vinném oda... Gyerek mellett is dohányoznak. Láttam mikor tavaly szülinapon voltunk szintén. Az se ok, hogy ne gyújtsanak rá.

Hányszor beszéljek velük, hogy tiszteletbe tartsák, hogy legalább, amikor ott vagyok ne dohányozzanak benn főleg mellettem.. Vagy majd a gyermekem mellett..??


2020. júl. 26. 18:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Étterembe nem tudtok menni? Ott nem lehet rágyújtani bent és jó a kaja, vécé.
2020. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok terhes, de így sem mennék. Menjen a bűzbe, aki akar.
2020. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Étterembe úgy tudnánk menni, ha mi fizetünk mindent, mert ilyenre nincs pénzük. Szegények nagyon :(
2020. júl. 26. 19:05
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nem értem, hogy hívnak meg annyi embert? Mindenki viszi a kajáját?
2020. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem visz senki. Nincs kaja ilyenkor! Tortát ha visz vki, akkor az van.
2020. júl. 26. 19:08
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
Igen, elmennék. Otthon vannak. Fogod magad és odébb mész vagy kimész.
2020. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nézzetek be rövid időre és távozzatok hamar. Vigyél Domestos törlőkendőt.
2020. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem, a passzív dohányzás alapesetben is nagyon káros, nemhogy gyerekkel. Ha ők nincsenek tekintettel rád, akkor neked se kell.


Kismama mellett sztem minimum ki kellene menni a teraszra vagy vhova dohányozni, de semmiképp se vele egy légtérben szívni.

2020. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék semmiképp ilyen körülmények közé, kismamaként pláne.
2020. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Ne menj el hozzájuk! A férjed menjen, ha akar, közben meg gondolkozzon el azon, hogy miért nem tud kiállni melletted?

Az ő gyerekét hordod, neki kell védeni titeket!

2020. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!