Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők, ti kevésbé foglalkozto...

Szülők, ti kevésbé foglalkoztok azzal a gyereketekkel, ahol még nincs unoka? Kevésbé érdeklődtök utána és a párja iránt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Majd lesz. Mi már játszunk a gondolattal, hogy egy kis pasit örökbe kéne fogadni.
2020. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Velem kevésbé foglalkoznak, mint a testvéreimmel, ahol van gyerek, de ez érthető is. Ők több segítséget igényelnek, mint én és persze, hogy többet foglalkoznak velük, többen is vannak.
2020. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
*egy kis pasit örökbe kéne fogadni, amig nem jön unoka, mert nálunk a kisgyereknek elég jó dolga van. Az egész család gyerek centrikus, és a nagyok szívesen kényeztetik a kicsiket, meg játszanak velük:) és ahol több gyerek elfér, ott elfér plusz egy is.
2020. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Huuu ez nálunk így van! Az én anyám csak a testvéreimmel foglalkozik, mert ott van gyerek.... felém meg csak ritkán ha havonta 1x beszélünk. Anyósom ugyanez, ő is csak a férjem tesójával törődik inkább, mert ott van unoka. Régebben sokat bosszakondtam rajta, mert ugye nekünk nem jön össze a baba, de már nem érdekel. Mindenki törődjön a saját dolgával
2020. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így van, nálunk kisgyerek van, és mi több figyelmet kapunk, mint a testvérem(akinek még nincs), illetve a férjem testvére(akinek a gyerekei már nagyok).Azért tenném hozzá, hogy tulajdonképpen nem is mi, hanem csakis a kisfiú körül "forog a világ".
2020. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez nálunk is így van, igaz én egyedülálló vagyok, tesóm a világ közepe lett mióta megvan a gyerek, rólam elég annyit tudni, hogy van két kezem meg két lábam, életben vagyok, és nagyjából ennyi.
2020. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nincs még gyerek és nemcsak, hogy nem foglalkoznak velünk, hanem folyamatosan leszólnak. Meg a beszámolót kellett volna hallgatni, hogy mi megy a "sikeres" családban éppen, de megmondtuk, hogy ahogy eddig se érdekelt részletesen, hogy mi van velük, a jövőben sem fog attól még, hogy gyerek van ott.
2020. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Az én szüleim ugyanúgy foglalkoztak velünk, mint a gyermekekkel "rendelkező" testvéreimmel. Anyósnak a sógornőm, párom nővére a mindene, neki már voltak gyerekei, mikor megismerkedtünk. Mindig ő volt a minden, azt mondta azért, mert neki az unokák miatt több segítségre van szüksége. Nekünk pár hónapja született meg a kislányunk, de egyáltalán nem foglalkozik velünk, a gyerek se érdekli. Csak sógornőmmel és sógorommal, a másik fiával törődik. Sógoréknál nincs gyerek. Elengedtük a dolgot, jobb ez így.
2020. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem két húgom van, egyiknek sincs még gyereke, nekem már van. Viszont én külföldön élek, így én lakom a szülőktől legmesszebb, és kb. én beszélek velük a legkevesebbet hármunk közül. Évente 2-3 alkalommal látogatjuk meg egymást, havonta 1-2 alkalommal videóhívásozunk. A tesóim 1-2 hetente hétvégére hazajárnak, ők egy városban laknak a szüleinkkel.
2020. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szülő érdeklődik,törődik a felnőtt gyerekével az a baj, ha nem, meg az. Néha úgy érzem semmi nem jó,amit csinálnak, amit adni tudnak.
2020. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!