Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jó, vagy rossz ötlet...

Mennyire jó, vagy rossz ötlet összeköltözni az anyósékkal?

Figyelt kérdés

Párom még az édesanyjánál lakik, rezsit fizet természetesen, nem ingyen lakik ott. Anyósommal jóban vagyok, jófej, kicsit szeret belekotnyeleskedni a dolgokba, de soha sem jönne a szobánkba be kérdés nélkül.

A lakás egy kétgenerációs lakás, alsó-felső szinttel. A felső szintre is van külön bejárat, és az alsóra is, de általában az alsó szintről járnak fel ők is, mivel a garázshoz ez az ajtó van legközelebb.

De egyébként külön fürdőszoba, wc, konyha van mindkét emelethez, csak az alsó konyha a közös érintkezési pont + a kert.


Más lehetőségünk egyenlőre nincs, albérletbe még nem tudunk menni, így csak ez a megoldás van...


2020. aug. 7. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs más kezdetnek ez is teljesen jó. Későbbiekben majd meglátjátok hogyan alakulnak a dolgok
2020. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
97%
Lakva ismeri meg az ember egymást🙂sok sikert!😉
2020. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 striga ***** válasza:
87%
Pont egy ilyen esetet tudok, hogy az emeletre költöztek, aztán anyós miatt le kellett lépjenek. Meg lehet próbálni, addig legalább tudnátok pénzt félre tenni. Anyós függő gondolom, ha megadja nektek a teret, akkor nem hiszem baj lenne belőle, de aki már járt így, biztosabb választ tud adni. :)
2020. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ahogy elmentünk otthonról, már szaladt is fel turkálni a lakásunkban a külső lépcsőn. Mindig eltűnt valami.
2020. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
85%
Én személy szerint akkor se ha fizetne érte... De kinek mi.
2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Mi lennénk az alsó szinten. A szobába nálunk is bejön, de a macskák miatt, illetve az ablak miatt (ha pl. nyitva hagytuk, és be kell csukni), vagy az esetlegesen kimosott, száradt ruhákat lehozza, mivel lentre mosógép csak most lett, így eddig anyósom mosott páromra is.

De egyébként elvagyunk, normális, azt mondta, ha esetleg egy ideig nem lesz munkám, az sem probléma, mert neki az is elég, ha a lenti szintet rendben tartom és takarítom, mert neki az anyukája gondozása mellett + munka nem nagyon van rá ideje, energiája.

2020. aug. 7. 22:20
 7/53 anonim ***** válasza:
85%

Anyósjelöltéknél laktam, azt beszéltük, hogy egész nyáron, de két hét után elmenekültem. Akkori párom testvére kb már azon megsértődött ha levegőt vettem, a szülők meg megsértődtek azon, hogy későn érek vissza a munkából. (8óra, plusz 3 óra közlekedés).

2 hét után elmenekültem.


De ettől még lehet, hogy nektek nem lesz gond. Sok sikert!

2020. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
51%
Anyós jófej,a ház 🏠 is, szerintem ez így teljesen jó lesz.
2020. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

8-as: én is így gondolom, de azért anyós sem teljesen "jófej", van pár fura szokása... :D Akkor van ebéd/vacsora, amikor ő éhes, szól is, hogy még 5 percig van kajaosztás pl... :D De ezt is megbeszéltük, hogy alapból külön konyhán leszünk, néha ha többet főz, akkor eszünk mi is. :)

Meg azért szeret belekotnyeleskedni 1-2 dologba, mit hogy kéne csinálni, de eddig ezeket mindig sikerült kulturáltan is megbeszélni, remélem ez költözés után is így marad :)

2020. aug. 7. 23:03
 10/53 anonim ***** válasza:
63%

Én évente 3-4 alkalommal találkozom az anyósomékkal, de én nagyon bírom őket. Van, hogy csak külön a párjával elmegyek ide-oda. Vagy anyósommal elmegyek shoppingolni, moziba stb. :)

2 hétre szoktunk hazajárni a párommal külföldről, ha hajnal 2kor megyek haza hozzájuk, akkor is kipattan az ágyból, hogy nyitott ajtóval várjon. Puszilgat, mint a saját fiát, ha megemlítek valamit, hogy majd valamikor olyat akarok enni vagy venni, már másnap szalad, hogy megvegye nekem (pedig mindig figyelek, hogy semmit se szóljak el). Nekem sajnos nem él már az édesanyám, de ő is így kezelte annó a nővérem férjét. Sosem értem azokat, akik szidják az anyóst. Minden éremnek két oldala van szerintem.

24/N

2020. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!