Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudok javítani a helyzete...

Hogy tudok javítani a helyzeten párom anyukájával?

Figyelt kérdés

Nem jövünk ki jól, nagyon kétszínű, állandóan a lányához hasonlítgat aki hát érdekes egy teremtés, de ettől függetlenül nekem nincs semmi bajom a lányával. Ezen kívül piszkál a gondolataimmal, az elképzeléseimmel, a politikai nézetemmel, kioktat.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám jövendőbeli anyóspajtással javítani a viszonyom? Páromat nem szeretném nehéz helyzetbe hozni, annak ellenére hogy az anyukája már párszor abba hozta.

Após jelöltel minden rendben, nem annyira szereti ő se a felesége viselkedését, megszokott védeni előtte. Párom úgy szintén, de én szeretnék akkor is egy normális viszonyt ápolni vele. Az hogy átmenjek elkerülhetetlen, egyenlőre otthon lakunk mindketten mert tanulunk. Párom szerint az édesanyja féltékeny rám. Szoktam neki havonta kb egyszer vagy kétszer csokit vagy valami apróságot vinni, mert belefér nekem az a pár száz forint, meg párom apukája is szokott nekem hozni pl kedvenc pia, csoki. Ezért én viszek mindkettőjüknek.

Hogy tudnám a piszkálódását megszűntetni? Én az elején tökre szerettem őt.



2020. szept. 9. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha amúgy egy intelligens nő, akkor ezt így ahogy van, mondd el neki.

Ha nem, akkor sehogy, megszoksz vagy megszöksz.

2020. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hárít hogy ő semmi ilyet nem mond soha
2020. szept. 9. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Én is megpróbáltam, de nem jött össze,aki nem kedvel,az nem is fog és megsúgom nem is érdemli meg. Amióta nem teperek sőőőt,azóta bezzeg megállás nélkül kedves(de közben tudom hogy ugyanúgy nem kedvel). Szóval spórolj meg magadnak pár tíz évet és ne teperj tovább.
2020. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot🙂
2020. szept. 10. 00:19
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen ember azt, aki kedves vele, megveti, szolgának nézi.
2020. szept. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

En azt mondom h ulj le vele beszelgetni ugy h mindenki ott van es akkor ugy is kiborul a bili.

Felhoznek par dolgot!

Persze ugy h ne vitaba torkolljon az egesz!

Aki szeret ugy is melled all, es itt kiderul minden!

De ne felejd el h minden amya vedi a gyermeket es fel h kirepul!

Azt hiszi orokre!

Azert csak ovatosan!

2020. szept. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem állítanám ki mindenki elé, hiszen azt mondod kétszínű. Az ilyen emberek úgy keverik a lapokat, hogy te jössz ki rosszul. Mindenki ismeri a családban, elfogadják ilyennek. Előbb utóbb neked is el kell fogadnod ilyennek. Sajnos az ilyen emberekkel az a baj, hogy viszel neki ezt azt, mert szeretnél normális kapcsolatot kialakítani vele de valószínűleg nem lehet, különben ez a helyzet sem állna fenn.

Egyértelműen féltékeny. Félti tőled a gyerekét. Nem mindenki jön ki jól az anyóssal, a lényeg, hogy a pároddal jó legyen a kapcsolat és ne hagyd, hogy a boszi a fejedre nőjön. Helyén kell kezelni, persze nem bántani, meg megalázni mindenki előtt de ha végképp nincs más... én a helyedben az ő fegyverével harcolnék (tényleg csak ha nem javul a helyzet) és megmondanám a véleményem neki mikor senki nem hallja majd ártatlan képpel tenném a hülyét mikor bemószerol, hogy üldözési mániája van és jó lenne ha nem cseszegetne többet, mert te mindent megteszel, hogy jó legyen a kapcsolat :D Fortyogna. Tanulni nem fog belőle mert az ember ha úgy viselkedsz vele ahogy ő veled vérig van sértve de nem érti, nem látja miért csinálod, viszont jó buli.

Az én anyósom faggatózós. Mindent tudni akar, aztán ha úgy van felhasználja, ezért nem kell vele megosztani semmi személyeset. Elég hangulatember és olyankor el kell kerülni mert kapsz vitát akkor is ha nem akartál. Szeretjük egymást de mikor beüt a hiszti, inkább elkerülöm.

2020. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Vetessétek el...úgy értem az anyóst.
2020. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Én csak egy dologhoz szeretnék hozzászólni, ezt sem konkrétan az anyósra lebontva.

Nálunk SOHA nincs politizálás a családban, pont azért mert szinte ahányan vagyunk annyiféleképpen gondolkozunk erről. Manapság mindenütt ez a legmegosztóbb téma, egymást úgysem győzzük meg, magunkat sem hagyjuk, tehát csak vita lenne belőle.

Ne politizálj az anyóssal, ha ő kezdi, tereld a témát!

2020. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Meg is szakadhatsz,sose fog megkedvelni

maximum akkor ha mindig a kedvèben jársz,de az màr szolgaság.

A férjem anyja meg apja is egyébként ilyen.Bármit csinálok semmi sem jò,ha nem megyek át azért is megvagyok szòlva.

Ha vàsàrnap nem ülünk ott estig azért is.Ha karácsonykor csak 25-én megyünk át azért.Ha nincd kedvünk valamihez azért is.

Szòval ha nem pattogunk ugy ahogy fütyülnek már én vagyok a hibàs.

Azt hiszik elakarom szedni a fiukat,tipikus olyan szülök akik nem értik meg h felnött a gyerekük és rendelkezik saját élettel.Még mindig elvárják h minél többet legyen velük a fiùk,meg persze én is.

Ha valamire nemet mondunk,zsaroljàk panipuláljàk a fiùkat.

Tipikus azert szültem gyereket ha megöregszem legyen ki gondoskodjon ròlam felfogàs van náluk.

Sosem tudom ezt megérteni.

2020. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!