Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális, ha nem mit kéne...

Ez normális, ha nem mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A csajommal, tehát aki most már az exem kb 2 hónapja szakítottunk mivel megcsalt egy barátommal.

Gondoltam el tudom feledni és el szerettem vólna feledni, de az exem és az exemnek a szülei nem akarnak csak úgy el engedni mivel azt mondják a család része lettem.

Éjjel is hívnak le hogy ott aludjak, etetnek, fel pakolnak és pénzelnek. Vissza akarom adni nekik, de sajnos nem vagyok abba az anyagi helyzetbe hogy vissza tudjam adni nekik inkább meg lepem őket valami kicsiséggel, szuverén dolgokkal.

Ha le tíltanám őket s elfeledném, vagy vissza utasítanám őket attól tartok hogy azt hánynák fel hogy kihasználom őket. Mit tegyek?

S az exem annyira komolyan gondolja a jelenlegi kapcsolatát, hogy meg akar házasodni a palival, azzal melyikkel megcsalt. De akkor mégis miért nem akar nekem békén hagyni?



2020. szept. 10. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
De te mi a francnak járkálsz még oda? Ne legyél már ekkora veréb! Csak meg akarnak fogni, okoska. Csak szólok, hogy most lesz majd tök véletlenül terhes is a csaj.
2020. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, nem fogadod el az ingyen cuccokat és nem mész oda? Felnőtt ember vagy, mondjál szépen nemet. A kapcsolatnak vége, te nem vagy családtag, csak a lány révén kerültél oda.
2020. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, hagyd a francba őket, zárd le az egészet.
2020. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Meg fogadom a tanácsaitokat énis úgy vélem, hogy ez egy ördögi játszma és nem is olyan új.

Elég régi szokásról van itt szó

2020. szept. 10. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod. Tedd meg.
2020. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vállalj munkát máshol .
2020. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nevedből ítélve te már ellettél. Lehet, hogy az exed is hamarosan megteszi.
2020. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értem, nem akarsz odajárni, de azért mégiscsak jól jön a pénz, a gondoskodás, a kaja, ezért mész, de úgy adod elő, hogy ők nem akarnak téged elengedni. Kényszerítenek, hogy menj?

Ha nem akarod ezt a helyzetet fent tartani, akkor mondd meg nekik, hogy mindent köszönsz, de ha találkoztok, akkor a fájó sebeid nem tudnak begyógyulni.

Az a kihasználás, ha ezt tovább folytatod. Te nem szeretetből mész oda.

2020. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt az az egyetlen gond, hogy ragaszkodom még mindég az exemhez
2020. szept. 23. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó Drágám. Üljél le magaddal tök őszintén egy nagy beszélgetésre. Tényleg kell neked egy olyan nő, aki nem tisztelt téged eléggé ahhoz, hogy csukva tudja tartani a lábait? Mennyire tiszteled saját magad, ha az előző kérdésre a válasz igen?

Nézd. Engem megcsalt a párom, mikor 4 éve voltunk együtt. Azt hittem, meg tudom neki bocsájtani. Én minden porcikámmal azon voltam, hogy sikerüljön. Még párterápiára is elrángattam. De soha többé nem tudott úgy hozzám érni, hogy ne az jutott volna eszembe, hogy vajon a másik nőhöz így ért-e. A végére a szex gondolatától is görcsölni kezdtem. Nagyon sok év volt, mire rájöttem, hogy én ezt képtelen vagyok megbocsájtani. Szakítottam vele és ma egy olyan párkapcsolatban élek, ahol mindketten tudjuk: a másiknak csak 1 dobása van.

Ha te azt mondod, hogy neked ez a nő kell és képes vagy neki megbocsájtani (úgy, hogy soha többé nem hozod fel a dolgot és olyan lesz, mintha nem történt volna meg), akkor engedd vissza.

Ha a válasz nem, akkor zárd ki az életedből, amíg elmúlnak az érzelmeid. Utána (évek utánról beszélek) lehet köztetek barátság még.

2020. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!