Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fontoskodó,pletykás a párom...

Fontoskodó,pletykás a párom anyja miről beszélgessünk hogy másnap ne rajtunk csámcsogjon a város? Témák?

Figyelt kérdés
Szeretnék továbbra is kedves lenni,nem fapin@ de rájöttem az évek alatt,hogy bármit megtud a fiáról és rólam azt kényszeresen elmondja akinek tudja. Az élete nyitott könyv. Sose tudja kinek mit szabadna elmesélni. Kényszeresen fontoskodni akar ha valamit akarunk csinálni ő be akar előzni minket azonnal ugrik. Ha megtud valamit akkor mindenkivel megosztja aki szembejön. Párom emiatt nem mondd neki semmit semmikor és én se. Miről beszéljünk neki amivel nem sérülünk ha kibeszéli? Amiért nem hagytam őket ott: külön élünk,nem kell gyakran látnom,a párom nagyon felszínes az anyjával nem mondd neki semmit. Olyan jó lenne pedig bevonni őt is! De akkora koppanás mikor megtudjuk hogy na ezt is kikotyogta.

2020. szept. 13. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Beszéljetek vele semleges témákról:idõjárás, mi ment a tv ben stb
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasonló semleges témára ötletek? Amit #1 írt már majdnem kimerítettük.
2020. szept. 13. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mit főztél, mit sütöttél, ennél több nem kell. vagy beszéltesd őt magát - mit főzött, mit sütött -, oszt majd csak eltelik a vele töltött idő..
2020. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Vegyetek egy kutyát neki, az majd lefoglalja és lesz is mirõl beszélni.
2020. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég végtelen a lista:

-időjárás rossz/felhős vagy jó napos

-tv-nem milyen jó film ment/megint nem adnak semmi nézhetőt

-kertes ház: kertbe új virágot ültettél, a kutya megint kiasta a földet több helyen

-panel: új oblitot vettél/ átrendezted a szekrenyedet/nem jön ki egy makacs folt

-Facebookon lattal el érdekes cikket/vicces képet, jó receptet (akar lehet pár talomba)

-érdeklődj, a család vagy szomszédok felől ha úgyis szeret pletykalni

-dicsérd meg amit főzött/üdítőt hozott (hogy készült?, hol vetted?)

De igazából ilyen kis semmitelen témát barmennyit lehet gyártani szerintem.

2020. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még a szomszéd csaj hüvelygombáját is elmondta. Szóval nem árt vigyázni! Olyan részletesen kibeszéli a kolléganőit is.. Így a fia nem tálal ki neki semmiről ami óriási szerencsém.
2020. szept. 13. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom, kár ott el.aszni a drága idődet. Én nem mennék át, elég ha a fia átjár.még hogy állandoan készenlétben legyek, vigyázzak minden szavamra, nehogy kicsússzon valami info...
2020. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kell feltétlen készenlétben lennem csak odafigyelek. Párom tudja milyen így nem mondd neki semmit csak h jó az idő,dolgozott,mit evett hol vett farmert. És ezek az infók 24 órán belül eljutnak a szomszédaihoz kollégáihoz! Tehát mindent kibeszél. Szerencse hogy párom szerint se normális ez.
2020. szept. 15. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha a párod partner benne, hülyére kell venni a kedves mamát. Mondjuk meg kell kérdezni tőle, kölcsön tudná-e adni a nagy húsdarálót, mert a ti kicsitek nem viszi olyan jól a kutyát szőröstül, nyúzni meg nincs kedved. Vagy karikás szemekkel, nyúzottan kell érkezni a kötelező látogatásra és ha megkérdi, mi bajod van, elújságolhatod, hogy telihold volt, ilyenkor pedig csirkét kell áldoznod Belzebubnak, hogy örökké fiatal maradhass. Ha még egy-két óvatlanul elejtett vérfolt is van a ruhádon, telitalálat a sztori.

A lényeg, hogy mindig, mindent vegyél teljesen komolyan, ne zökkenj ki és ne értsd, miért lepődik meg azon, hogy például te otthon halottakat próbálsz feltámasztani, mikor ez teljesen természetes. Ilyen módon könnyen elérheted, hogy az anyósod a hallgatóságának zöldségeket kezdjen mesélni (mert mást nem tud) és hülyének nézzék. Jobb esetben annyira megdöbben a vad sztorikon, hogy nem is meri majd megkérdezni, mi újság nálatok.

2020. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is ilyen. Mindig megmutogatja,hogy miket vett az utolsó találkozásunk óta. Ezzel elmegy elég sok idő,aztán rákérdezek a helyi pletykákra és csak bólogatok ( közben persze fogalmam sincs kiről beszél,pedig kézzel-lábbal próbálja elmagyarázni). Meghallgatom,hogy kinek mennyi hitele van,azt mire költötte,ki-kivel csalta meg a párját...

Annyit tudtunk kitalálni,hogy mindig mi kérdezünk. Ha mégis ő,akkor terelünk.

2020. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!