Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis hogy a páromnak az...

Normalis hogy a páromnak az anyja gondolt egyet es az evfordulonk elott 1 nappal kitalalta hogy menjen haza a parom? Mert szerintem nem. Es paromat pedig droton rangatjak.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 18:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
És a párod megy? Ha igen, akkor ő a nem normális.
2020. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Igen megy..
2020. szept. 17. 18:41
 3/44 A kérdező kommentje:

Es o van felhaborodva hogy en nem ertem meg.

Miert nem ertekelem a kozos idot.

2020. szept. 17. 18:42
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy ez a valaki marad a párod? Mert aki az évfordulótok (MILYEN ßevforduló??) helyett az anyjához rohan, azzal nem érdemes komolyan tervezni!
2020. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%

Ti házasok vagytok vagy anélkül vagytok együtt?

Ha nem, akkor nem valószínű, hogy a párod anyja tud az évfordulótokról.

A házassági évf.ról tudna, míg az első randitok dátumáról nyilván nem. Kivéve, ha megosztottátok vele, hogy aznapra programotok lesz, mert ünnepeltek.


Ha dróton rángatható a párod, és te ezt rossz néven veszed (megértem), akkor ez borítékolhatóan bukta lesz. Sajnálom.

2020. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

2 évesek leszünk holnap.

Nekem ez nagyon fontos.. Mert rendeltem mar tortat meg akartam utalvanyt is venni neki, meg egy nagyon kulonleges ejszakara gondoltam.

De hogy segiteni kell az anyjanak. De barmelyik nap segithet az anyjanak vagy nincs igazam?

Az o anyukaja szerint az evfordulok nem olyan fontosak.

Mondom koszi, de nekem nagyon fontos.

Ha baleset erte volna az edesanyukajat, vagy valami oriasi tragedia megertettem volna. De hogy segitsen pakolni.. Ezt nem tudom elfogadni indoknak. Lehet rossz ember vagyok de ez nekem nagyon fontos lett volna..

2020. szept. 17. 18:50
 7/44 A kérdező kommentje:
Buntudatom van emiatt.. Hogy biztosan rossz ember vagyok emiatt.. De hat.. Hetek ota keszultem ra..
2020. szept. 17. 18:52
 8/44 A kérdező kommentje:
Egyebkent tudott az anyukaja rola.
2020. szept. 17. 18:52
 9/44 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Én elkészteném a házat, ahogy kigondoltad, tortát is felvágnám, had lássa majd ha hazaért, hogy neked igen is fontos lett volna.
2020. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
És miért hívta az anyja? Mert nem mindegy.
2020. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!