Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezért miért kellett megsértődn...

Ezért miért kellett megsértődnie rám az apósomnak?

Figyelt kérdés

Férjem ma dolgozik, kb 1 óra fele hazaér ezért gondoltuk hogy az apukáját mivel egyedül él elhívjuk magunkhoz ebédre. Megbeszéltük hogy fél 2re itt lesz mert addigra a férjem is le tud zuhanyozni meg átöltözik. Após bele is ment.

Erre reggel 7kor már kopog az ajtón hogy megérkezett. Nem szóltam érte hogy korán jött. Már készítettem az ebédet mikor panaszkodott hogy nagyon fáj a dereka , adtam neki efy Algoflexet meg egy pohár vizet.

Bevette a gyógyszert és a poharat teljes nyugalomban visszatette a polcra, a helyére. De még el se volt mosva. Tátott szájjal néztem és megkértem tegye be a mosogatóba. Erre azt mondta miért? Ő otthon így csinálja ha csak vizet iszik.

Elgondolkodtam hogy legközelebb iszok e nála valamit :) Azóta csak újságot olvas és nem szól hozzám.

Másnál is van így apóssal vagy anyóssal?


2020. szept. 19. 08:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyósom a megmaradt savanyúságot teszi vissza a savanyúságos tálkákból az üvegbe... Mióta tudom, nem eszek ott savanyúságot.
2020. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a nagymama azt felelte erre: "Az én seggemből jöttél elő, és nincs gusztusod enni a szám után?"
2020. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

2


Nem világosítottátok fel, hogy a seggéből maximum négerbabák születnek?


Amúgy kérdező, full suttyó az apósod, én már a 7 órai beállításon is fennakadtam volna.

2020. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
A 3asnak igaza van. Ha meg van beszélve hogy fél 2re mész, akkor 1re se mész, mert nem akkorra várnak. Ha csak vizet engedek egy bögrébe amit az ételbe öntök, én is beteszem elmosás nélkül a bögrét az, edényszárítóba, de abba nem ittam bele 😂😂 ki tudja eddig miből ettetek ittatok náluk.. Én is szóltam volna érte.
2020. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Az após tahó, ez ennyi.
2020. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%

A savanyúságot én is simán visszateszem az üvegbe. Nem taperoltam kézzel, nem nyalt bele senki, akkor miért ne?

Nyilván ha valaki könyékig turkál az ubiban, azt nem. De normális esetben semmi baja nem lesz, plusz nem dobáljuk a kukába a drága ételt.


De a kérdésben nem látom a sértődést :D Vagy hangosan is közölted, hogy nem iszol náluk legközelebb?

Egyébként tök igazad van, ezen azért nekem is elnyílna a szemem.

2020. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
A tányér mellé mindenkinek letett kistálba kiszedett savanyúságot visszateszed, amiből a pörköltes villával a szádba pakolod a savanyút?
2020. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Na én ugyanígy vizualizáltam a dolgot, mint a #7-es válaszoló :D

Esetleg a félig megrágott uborka, amit az anyós meghagyott, simán jó még, nincs annak baja :D

2020. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Majd a férjeddel megbeszélitek.
2020. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Azért sértődött meg mert neki van gusztusa mások után inni a nyálas pohárból. Én leszrnám a sértettségét. Mosogasd el a poharat, és többé ne igyál, egyél nála semmiből. A higiénia nem erőssége.

Nekem is vannak olyan rokonaim, akik mosatlan pohárból, tányérból kínálgatnak.Már gyermekkoromban sem fogadtam el tőlük semmit. Extra finnyás vagyok, ez van.

2020. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!