Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyamatosan lájkolja...

Anyósom folyamatosan lájkolja a párom volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
Hosszan nem szeretném taglalni: 3 éve vagyunk együtt és anyósom folyamatosan megjegyzéseket tesz, szeretne sok mindenbe beleszólni. Én ezeket nem hagyom, kedvesen leszerelem az ilyen jellegű megmozdulásait. Nem tetszik neki sok minden, amit nem ő irányít. Már külön élünk a párommal, nagyon szeretjük egymást. Viszont nekem nagyon rosszul esik, hogy a párom anyukája folyamatosan lájkolja a párom volt barátnőjét Facebookon (aki megcsalta a párom, így lett vége a kapcsolatuknak), de közben álságos velem szemben, nem őszinte. Én hiába próbáltam meg már annyi mindent, hogy a kapcsolatunk felhőtlen legyen, mindig kapjuk a kritikát, a megjegyzést, ráadásul szerintem a volt barátnő lájkolása (a családtagok közül soha senki nem teszi, csak ő!) kimondottan jellemtelen dolog, mert nekem meg szidta. Velem szemben pedig teljesen megalázó. Ti hogy viselkednetek vele a jövőben? Normális válaszokat kérek. Köszönöm szépen a tanácsokat.

2020. szept. 27. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi a fene közöd van ahhoz, hogy az anyósod kit lájkol?

És honnan tudod, hogy lájkolja az exet? Netán te is figyelemmel kíséred őt?

2020. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
A párod volt barátnője képeinek nézegetése is elég extrém... Miért is nézegeted? Nekem eszembe sem jutna az exeket kukkolni, pláne nem azt nézni, ki és hány ember lajkolja. Basszus, mint az oviban 🤨?
2020. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerősöm, így látom mindig. :(
2020. szept. 27. 22:04
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Töröld ki. Egyszerű.
2020. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Vedd be a leszarom tablettát, és csökkentsd minimálisra a kommunikációt vele. Ha hív ne vedd fel, beszéljen pároddal.

Párod beszélt már vele erről, le szokta állítani?

2020. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, már hetekig nem is megyünk látogatóba, mert vele is mindig flegmák, de velem meg pláne, ez fáj neki is, mert mi nagyon jól megvagyunk együtt. Kiáll mellettem mindig.
2020. szept. 27. 22:12
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Alapesetben azt mondanám, amit 1-es: "Mi ... közöd van ahhoz, hogy az anyósod kit lájkol?"

Ámde azért gondoljuk csak végig: anyós like-olja azt a nőt, aki megcsalta a fiát.

Mégis milyen anya az ilyen? Milyen sorsot szán a fiának?

Anyósod itt már kiállította magáról a bizonyítványt. Nemcsak téged utál, de a saját fiának is rosszat akar. Cinikusan azt is mondhatnám: az a baja veled, hogy te nem rosszat, hanem jót teszel a fiával.

Hogyan kezeld? Kerüld, mert ártani akar nektek. Jobbat nem tudok tanácsolni.

2020. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Biztos úgy van ahogy te írod.
2020. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon hasonló helyzetben voltam, a férjemnek született egy gyereke egy lánytól, aki a kicsi 2 éves korában lebukott, hogy csalja. Bevallotta, hogy szerelmes, a férjem kidobta, a szeretőnek gyerekkel nem kellett, így szeretett volna visszamenni, de nem jött össze. Mi pár év múlva megismerkedtünk, anyósom meg kiakadt, még mindig azt akarta, hogy béküljenek ki, így közellenség lettem. Én úgy döntöttem, hogy megpróbálok nagyon normális, segítőkész lenni, de annál jobban utált. Egyszer, amikor nem tudta, hogy ott vagyok, végighallgattam az igen velős véleményét rólam. Aztán bevettem a leszrom tablettát, még a házba sem engedtem be. Kötelező látogatàs 1 évben egyszer és részemről ennyi, a közös gyerekkel sem nagyon engedtem találkozni, minek? Érdekes módon ezután megváltozott a viselkedése. Sajnos, mire kibékültünk, meghalt.
2020. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Anyósom ugyan ezt csinálta, sőt, az ex csaj készített eladásra valami mütyüröket, azokat árulta Facebookon, anyós meg napi négyszer megosztotta. Mivel én erre nem voltam kíváncsi, ezért letöröltem ismerőseim közül. Kb 3-4 hónap múlva tűnt fel ez anyósnak, kérdőre vont, stb én meg szépen elmondtam, hogy nem vagyok kíváncsi az ex csaj kézműves termékeire, amiket megosztogat.
2020. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!