Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja leszedi a...

A párom családja leszedi a terméseket a kertünkből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor jönnek hozzánk, szedik a gyümölcs fáinkat és a zöldségeinket. Két pofára tömik, elhajigálják a maradékot+zsebben és kézben visznek haza.

Mindezt anélkül, hogy mondanánk nekik és hogy megkérdeznék.

Kezdek besokkalni, rengeteg időnk és pénzünk van a kertben. Ők is kertes házban élnek, csak lebetonoztak mindent, hogy ne kelljen foglalkozni vele.

A párom sokszor szégyenkezik előttem a családja miatt, így nem szóltam neki még ezzel kapcsolatban. Sokszor ő nem is látja, csak én, mivel itthonról dolgozom.

Bejönnek/bemásznak a kertbe és zabálnak meg viszik haza.

Gyerekek is vannak a családban, ők sokszor ki is tapossák a zöldség palántáinkat. Nagyon zavar mert úgy csinálnak, mintha csak úgy ott lenne a kertben és nem a mi kemény munkánk eredménye lenne.


2020. okt. 5. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
97%
De bszki, drága kérdező, nem lehettek ekkora balekok! Mit csinálj, mit csinálj... Meg kell nekik mondani, hogy ha még egyszer lopnak, fel lesznek jelentve. Könyörgök, ne legyél már ilyen anyámasszony katonája. Ezzel nem is a párodat véded, hanem magadat, mert nem akarsz konfrontálódni. Lezabálja a termést, pofám leszakad!
2020. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

Én pedzegettem pár hónapja, hogy miért nem ültetnek valamit ők is otthon, ha a gyerekek így szeretik a házi zöldséget? (ez nem aki telibe betonozott)

Az volt a válasz, hogy nincs rá idő meg nem kínlódnak vele. Meg személyeskedtek, hogy nem mindenki vakarja otthon egész nap, mint én, hogy ráérjen.

Mert otthonról dolgozni egy laptopról nem lehet, csak a fizikai munka számít munkának szerintük .

Ennyiben maradt hogy ők miért nem ültetnek.

2020. okt. 5. 14:30
 33/71 anonim ***** válasza:
96%
Ja és még egy jó tanács... Kapcsolat megszakítás... Nem hiszem, hogy hiányzik egy ilyen toxikum az életedbe.
2020. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
93%
ne is haragudj, de a válaszaid alapján olyan életképtelenek vagytok, hogy szinte meg is érdemlitek ezt az egészet.
2020. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
95%
Kamerát minek? Ha a szemetek előtt lopnak, azt is hagyjátok. Ezt az egészet ti engeditek. Most már késő, beleszoktattátok őket az elvivésbe.
2020. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy mondtam.. Vagy védd le, vagy tedd meg a feljelentést.. Ha közelebb költözni tudtak, akkor viszont pénzt és élelmet szerezni LEGÁLISSAN is tudnak.. Nehogy már érdekeljen a kamujuk.. Vagy levéded a kertedet vagy feljelented őket.. Ha ezt meg akarod állítani akkor ez a 2 dolog amit tehetsz..
2020. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora balek nincs a világon, lop tőled, lealáz, hogy laptoppal nem dolgozol, úgy b&sznám ki őket a kapun, hogy csak zúg. Megérdemled, amit kapsz.
2020. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
94%
Férjed se jobb nálad, ő is engedi, mindketten gyengék vagytok, áldozatot látnak bennetek.
2020. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

36# nem annyira szegények, hogy ne jutna kajára. Csak épp minden más fontosabb mint megetetni őket.

Azok a tipikus emberek, akiknek üres a hűtőjük, de legalább iPhone 11-ük van. Mert az fontos.

2020. okt. 5. 14:47
 40/71 anonim ***** válasza:
95%
Miert nehez szolni?!
2020. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!