Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja leszedi a...

A párom családja leszedi a terméseket a kertünkből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akárhányszor jönnek hozzánk, szedik a gyümölcs fáinkat és a zöldségeinket. Két pofára tömik, elhajigálják a maradékot+zsebben és kézben visznek haza.

Mindezt anélkül, hogy mondanánk nekik és hogy megkérdeznék.

Kezdek besokkalni, rengeteg időnk és pénzünk van a kertben. Ők is kertes házban élnek, csak lebetonoztak mindent, hogy ne kelljen foglalkozni vele.

A párom sokszor szégyenkezik előttem a családja miatt, így nem szóltam neki még ezzel kapcsolatban. Sokszor ő nem is látja, csak én, mivel itthonról dolgozom.

Bejönnek/bemásznak a kertbe és zabálnak meg viszik haza.

Gyerekek is vannak a családban, ők sokszor ki is tapossák a zöldség palántáinkat. Nagyon zavar mert úgy csinálnak, mintha csak úgy ott lenne a kertben és nem a mi kemény munkánk eredménye lenne.


2020. okt. 5. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez troll kérdés. Ennyire balf*sz nem lehet valaki. Nálam lopnának, én nem pedzegetnék és finomkodnék, elküldeném őket a halál f*szára. Ha tetszik, ha nem.
2020. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
97%
Volt két nagynéném (több is, csak ez a kettő az inkriminált). Az egyik eljött vendégségbe, és elkezdte sértegetni a felmenőmet, akitől mindenki tudja, hogy áldozatkész, szelíd ember, nem védekezik. Na de én nem vagyok szelíd, kihajtottam a kapun a nénit, és kitiltottam a házból. 15 év múlva egy másik rokon szintén vendégségben szintén szemtelenkedni kezdett, úgy kidobtam, csak úgy szaladt, mert azt mondtam, ha másnál ilyen pofátlanul viselkedik, nem érdekel, de én elengedem a kutyát, ha nem tűnik el villámgyorsan. Nem kell finomkodni a sz@r emberekkel. Attól, hogy rokon, még nem hagyom magam. Ha mászik befelé a gyerek, rákiabálni, hogy öcsém, lopni jössz a kerítés tetején, csengő nincsen? Ha meg becsenget, hogy jött gyümölcsért, megmondod neki, hogy fiam, arra való a bolt meg a piac! Elég ideig zabráltatok innen ingyen, ennek vége. Takarodj innen, tolvaj! Valakinek meg kell nevelnie, ha az ócska szülei nem teszik.
2020. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg troll. Ennyire két hülye nem létezhet a világon.
2020. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
94%
tehát van pénzük, csak azért lopnak, mert gyengék vagytok és megengeditek. Hát csak etessétek őket.
2020. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Sosincs pénzük mert rögtön elb*ssz*ák ha van.
2020. okt. 5. 14:56
 46/71 anonim ***** válasza:
95%
de miért kérdezed, mit tegyél, ha nem teszed úgyse, mert nem mered, meg sajnálod?
2020. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
nem jó a meglátásod. Igenis van pénzük, csak minek költenék kajára, ha van 2 h.lye, aki eteti őket.Ha nem tennétek, mindjárt fordulna a prioritás náluk és fontosabb lenne a kaja , mint bármi más. gondolom éhezni ők sem szeretnek..
2020. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
85%
Ti nagyobb balekok vagytok mint a barátnőm apja (~ 60 évesen azt hiszi, hogy a 20 éves barátnője szerelemből van vele :D ). Kérdező, fentebb leírták, mit tegyél, ha ennyire alamuszi nyuszi vagy, aki csak picsogni tud, akkor így jártál
2020. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
87%
és most jöhet a lepontozás..
2020. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
91%
Rajtatok nem lehet segíteni. Nem azért, mert annyira jó szívetek van, ne ringasd magad ebbe az álomba, hanem mert gyávák és bénák vagytok. Féltek a konfliktustól, és fületek-farkatok behúzva csak négyszemközt mertek morogni. Szánalmas ez a viselkedés, tényleg aki ennyire életképtelen, az meg is érdemli a sorsát.
2020. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!