Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondolnátok a lányotok...

Mit gondolnátok a lányotok párjáról ha öltönyben érkezne hozzátok vacsorára,bemutatkozni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 19:11
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
6%
Fel lennék háborodva. Nagyon!!! Már a PÁRJA (nem csak ismerkednek, udvarol a lánynak, találkozgatnak) és akkor akar bemutatkozni? Nagyon elkésett.
2020. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van valaméknek,melyik a jobb? Ha telesz%rt kukásruhában állít oda,vagy öltönyben ?
2020. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
74%

Meg akarja adni a tiszteletet! Szerinted?!


21esnek: miért? Te a szüleidnek máris 1 hét utána bemutattad a barátod? Hát akkor naon szeretted a szüleid. Egy értett lány tudja, hogy CSAK és kizárólag akkor mutatjuk be a srácot ha KOMOLY!

2020. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
22%
Elgondolkodnék, hogy mennyire ismeri a gyerekemet, aki farmer-poló kombón kívűl mást nem hord
2020. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel sosem, hogy ki milyen ruhában van, többnyire észre sem veszem.
2020. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
70%

Hová lett a kérdező?


Felvetődött pár kérdés, ami segítene tisztázni a szituációt....

2020. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
18%

#17: Mi köze a tisztelt megadásának az öltönyhöz? Talán öltönyben nem lehet elküldeni valakit tiszteletlenül a k*rva anyjába? Vagy szakadt melegítőben nem lehet valakivel értelmesen, tisztelettudóan beszélgetni?

Az én szememben ha valaki öltönyt vesz, attól biztos nem a tisztelet fog eszembe jutni. Hanem szimplán hogy olyan állása van, ahol elvárják tőle az öltönyt. Ha öltönyben érkezne hozzám, az lenne az első gondolatom hogy munkából jött. Vagy hogy még menni fog/akar olyan helyre a vacsora után/helyett, ahol öltönyben kell megjelenni.

2020. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
93%

Nálam fekete farmer és sportzakó a mindennapi ruházat. Nyakkendő nélkül egy jó ingel megfelel mindenhol. Nem hivalkodó megis elegánsan sportos.


Én azthinném ,hogy nagyon jó benyomást akar tenni.

2020. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindig így öltözködik, akkor oké, de ha amúgy farmer+pólót hord, akkor elég kényelmetlen lenne a helyzet nekem is, hogy ennyire rágörcsölt a dologra.
2020. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
93%

Egyik barátom például a hétköznapokban is szeret öltönyben lenni, mert neki olyan az ízlése. Lazább napokon is van rajta zakó.

Igazából engem nem zavarna. Nem küldeném haza, nem neznék rá rossz szemmel. Tény nem varnám el, hogy ki öltözzön, de valószínűleg én is valami elegánsba lennék ilyen család megismerős vacsin.

2020. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!