Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondolnátok a lányotok...

Mit gondolnátok a lányotok párjáról ha öltönyben érkezne hozzátok vacsorára,bemutatkozni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 19:11
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
89%
Nem az alkalmi ruha sznobság, hanem az, ha valaki ennyi alapján eldönti, ki értelmiségi és ki nem. Mellesleg, attől még, hogy valaki érelmiségi, nem biztos hogy értelmes is.
2020. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
85%
"Én ezt helyesbíteném sznob és nem sznobra. " Na ez a hülye hozzáállás. Nem sznobság normálisan megadni a módját egy ilyen bemutatkozásnak, ami jó esetben fontos esemény mindkét félnek. Rosszul vagyok tőle mikor valaki úgy jelenik meg mintha alapból bratyizhatna az idegen családdal. Se megjelenésben, se viselkedésben ne elfogadható az utóbbi. Nem a kocsmába ugrik le a haverjával sörözni...
2020. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
89%

Hűha, nagyon ledöbbentem ezeken a válaszokon. Nálunk a fontosabb családi eseményekre mindenki egy elegáns ruhát vesz fel, attól függetlenül, hogy a hét összes többi napján pólóban és melegítőben van otthon. De nálunk ez is a családi események része, hogy egymás iránti tisztelet és szeretetből az egyik jobb ruhánkat vesszük föl. És mi egyáltalán nem vagyunk gazdagok vagy sznobok... Ez nálunk ilyen hagyomány féle. Például karácsonykor apukám és öcsém is mindig ingben, nyakkendőben és zakóban van, kicsit persze a lazább fajtából, tehát színes, nem elit öltöny részei, de azért nagyon elegánsak. Mikor először jött velem bemutatkozni a most már férjem, ő is ingben-zakóban volt, és ez valahogy teljesen normális volt számomra, hogy nem pólóban fog beállítani, amikor mindenki ki van öltözve.


De ezek szerint akkor mi nagyon furák lehetünk. :D

2020. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
89%
Elég nagy a szórás az öltöny és a melegítő között. Sportosan is lehet valaki elegáns pl.
2020. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
73%
hát nekem olyan érzésem lenne, hogy halálra van rémülve szegény a családunktól... apa is inget vesz egy családi vacsorához, vagy ha vendég jön, de komplett öltönyt mindennel... minek?
2020. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
67%
Azért, hogy megtisztelje vele a családját.
2020. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
70%
De ha valakinek ennyire nem fontos, hogy mit gondolnak róla, akkor menjen oda gatyábam
2020. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
80%
Gatyában*
2020. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
63%
De a kérdező nyugodtan véget tehetné ennek az egésznek, mert úgyse lesz jó vége, a modik meg törlik az összes választ
2020. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
91%

Nincs gyerekem, de zavarni nem zavarna, én sem szoktam szakadt lenni, inkább túlöltözöm, mint alul. Szeretem amúgy az öltönyös férfiakat, HA ez az igazi stílusuk. De az látszik abból, ahogy viselkedik az öltönyben. (Mint pl. látszik, ha valaki nem hord soha magassarkút.)


Ha meg ilyen pólóing + farmer kombós ember, akkor jöjjön úgy, a lényeg, hogy legyen önmaga, és az alapján ítéljem, ne egy látszat miatt.

2020. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!