Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
96%
Szereljetek fel belül az ajtóra láncot, mondván, hoyg féltek egy esetleges betöréstöl. Azt nem lehet kivülröl kinyitni!
2020. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
20%
ha párszor pucér lennél, amikor rádnyitna? Nem jönne annyira zavarba, hogy nem menne többet?
2020. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
99%-ban nem vagyunk otthon, amikor jön, az az eset csak véletlen volt, de persze előfordulhat ilyen is, de engem maga az zavar, hogy bemegy az én lakásomba, ahol az én dolgaim vannak, ki tudja mit hagytam elől éppen, ha a vibrátort, akkor azt fogja nézegetni? (nincs vibrátorom, csak egy példa volt)
2020. okt. 17. 14:53
 24/72 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nektek is van kulcsotok az ő mostani házukhoz,????


Csináld meg vele párszor ugyanezt... Hátha kapcsol...

2020. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
Áh, nekünk nincs kulcsunk hozzájuk..
2020. okt. 17. 14:54
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj tőle! Hogy te is be tudj ugrani, ha pl. pont útözben jön rád a szapora... :-DDD
2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a csináld meg vele ugyanezt nem működött. Közölték, hogy egy család vagyunk, a spontán beugrás a világ legtermészetesebb dolga. Én a mai napig csengetek, ha megérkezünk hozzájuk, após meg minden alkalommal kiordít, hogy nyitva van, minek csöngetsz? Ez a mi kis játékunk. 3:)

Sajnos ezt sértődés nélkül nem fogod tudni lerendezni, pláne, ha a férjed nem partner benne. Te leszel a hisztis, magánakvaló piccs a szemükben.

2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
89%

Bocs,de ha te nem akarsz tenni semmit sem,akkor nem tudok mit mondani.

Szeva'.

2020. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés mit tegyek, hanem hogy ez normális e? :)
2020. okt. 17. 15:06
 30/72 anonim ***** válasza:
96%

Óriási neveletlenségre vall anyós részéről, szomorú, hogy meglet felnőtt emberek ennyire alapvető dolgokkal sincsenek tisztában, vagy lesz.rják azt.


Azzal viszont nem értek egyet, miért ne lehetne vele konfrontálódni. Nem kell vele rosszban lenni, de tudja azért már a helyét! Semmi vállalhatatlan nincs abban, ha szeretnéd, hogy szóljon mielőtt jön, és kopogjon / csengessen. Jobb helyen ennyit már egy tízéves gyerek is bőven tud.

2020. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!