Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
6%
Hát, igen. Te is kérdező, már jó dolgodba azt sem tudod, mibe köss bele. A kutya is jó dolgában veszik meg. Örülj inkább a jó sorodnak.
2020. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező hogy besértődött:)))
2020. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
79%
Meg hát, miután páran szóltunk neki, hogy ok nélkül kötekedik a válaszolókkal. :D
2020. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
69%
Páran írták hogy ez az ára hogy kapott lakást a párja. Fel lehet így is fogni, de normáliséknál pl nalunk is attol hogy kapunk valamit az nem jelenti azt hogy be kell trollkodni a masik életébe. Ez erofitogtatas, mert a pasija nem szól erte. Anyuka meg így megteheti. Lesznek ennel különb gondok. A kérdezőt viszont nem ertem minek hurrog le mindenkit.
2020. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális.
2020. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
84%

Apám is ilyen, ami az övé az az övé, ami másé az az övé is. Elköltöztem a páromékhoz, majd egyik reggel dörömbölt az ajtón. Hogy hogyan jutott be a kerítésen máig rejtély. Jól elhordott mindennek, hogy én még merek szombaton 7kor aludni...mindezt a hisztit más portáján rendezte. Hát én elküldtem a *****-ba. Hol jutna eszembe átmenni egy "idegenhez" bemenni a kertbe vagy a házba bejelentkezés nélkül.

Látszik, hogy az anyós is minden lében egy kanál akarna lenni... vagy zárcsere vagy megmondanám neki ha betoppan, hogy de jó hogy jöttél segíts már mosogatni, takarítani, teregetni amíg nem megy a vonatod. Haszna is legyen. A válaszolók között volt aki nagyon jól mondta. Visszaél a helyzettel, hogy kulcsa van, hogy az övé... nem gondolnám, hogy jóban vagytok. Nyilván bármit mondassz kitehet a lakásból, ezért adj neki munkát nagy örömmel, hogy megérkezett. Majd megunja, hogy még nálatok is pakolhat.

2020. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
72%

Az a nem normális, hogy kulcsa van a lakáshoz. Vagy visszakéritek tőle, vagy zárcsere. Ez nem harag kérdése. Jól néznénk ki, hogy teszem fel épp kakkantok a vécén ülve, vagy zuhanyozok harcra kész férfiassággal, erre anyóspajtás rám nyitja az ajtót.

Hát kb. az lenne az utolsó alkalom, hogy abba a lakásba belépett...

2020. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló okból nem fogadtam el a lakást anyaméktól.Soha sem lett volna nyugalom.
2020. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy adtál bele pénzt a házba, kérdező? Hogy azt írod, a "miénk lett a párommal". Mert ha nem, akkor csak a párodé. Azt javaslom a felét szépen gyűjtsd össze, aztán, ha párod is beleegyezik, vedd meg tőle a felét. Akkor tényleg kettőtöké lesz.
2020. okt. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
59%
ez érdekes módon igy szokott müködni. Mindig az a fél pampog, annak nem tetszik piszkosul valami, aki betette a sejhaját a készbe. Ezt valószinüleg anyósod is érzi, ezért megy az erőfitogtatás. (vagy inkább kitúrási hadmüvelet)
2020. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!