Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
6%
Valahogy szimpi lett az anyós, látva a kérdező hisztijét... Akármilyen is, a kérdező sem különb egy cseppet sem.
2020. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
Jól kifogtad anyuci pici fiát
2020. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!