Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék anyósékkal még...

Mit tehetnék anyósékkal még azon túl, amit alább leírok?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a drágalátós férjem alkesz. Az egy dolog, hogy miért nem hagytam már el hamarabb, ez az én "saram", viszont ez meg fog történni. Amíg nem, addig is minden lehetséges módon bosszút akarok állni anyósékon, akik a büdös, trehány, hónapokig mosdatlan, újabban az ágyba besz@ró és a lábán, még a hátán és végigfolyó bélsaras drága egyetlen pici fiúkat védik. No persze, most jöhet az a magyarázat, hogy mégiscsak a drága pici fiacskájuk..., de ez akkor is eltörpül az életvitele és a bunkó mentalitása mellett... Tegnap megmondtam apósnak, hogy mihelyst újra besz@rik a fiacskájuk, egy órán belül itt legyenek és takarítsanak ki utána, mert ugyebár ha egy gyerek besz@rik, a szülők (anyja) dolga, hogy a gyerekét tisztába tegye. És a jelen helyzetben nem pólyás korú, viszont a gyerekük. Egy feleségnek nem feladata a férj pelenkázása, legalábbis tisztába tenni. Ráadásul amikor ráparancsolok, hogy sipirc kifelé fürdeni, nem fürdik és alapból nem fürdik hónapokig! Én úgy gondolom, mivel már rongyosra beszélte mindenki a környezetében a száját, hogy csináljon valamit, mert ez nem élet senkinek, hogy alkoholizál és emiatt használhatatlan, menjen elvonóra, semmi haszna.

Mivel anyósék nem hajlandóak a drága pici alkesz fiacskájuk helyzetét igazán tudomásul venni, védik foggal-körömmel ellenem, úgy döntöttem, hogy rájuk terhelem a fiacskájuk életviteléből eredő mindenféle megnyilvánulásból eredő dolgot (besz@rás, takarítás utána) és ha nem teszik, megfenyegettem őket, hogy a alkoholmámoros undorító és nem mellékesen: büdös ápolatlan fiacskájukról készítek sorozatfotókat és pl. nyilvánosságra hozom olyan helyen, ahol a drágalátós rokonaik is láthatják....


2020. okt. 20. 11:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Sokkal kisebb energiádba kerülne elcuccolni egy albérletbe.....
2020. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen feleség mellett én is alkesz lennék.
2020. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem tudnám így megalázni azt, akit valaha egy kicsit is szerettem.

Mondjuk magamat se.


Költözz inkább el, vagy dobd ki, ha a te lakásod.

2020. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez ugyanaz a kérdező, aki előbbi kérdésben az anyósát akarta kicsinálni.

Drágám, ha otthon is vagy, tanulj, mert pillanatok alatt itt lesz a félév vége, jönnek a tz-k, és olyan egyest kapsz mindenből, mint a ház, anyádék meg kiborulnak és büntibe tesznek, talán még a telefonodat is elveszik.

2020. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez a stílus kedvesem amit képviselsz, undorító.

Szerintem megtalálta a zsák a foltját.

2020. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó! Pont ezt gondoltam én is. Tuti ugyanaz.
2020. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
egyszerüen érthetetlen, hogy MIÉRT VAGY OTT MÉG MINDIG???
2020. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

6-os vagyok

Szerinted a problémád itt fog megoldódni? Nem.

Azért ebben a fázisban lévő alkesz, ahogy te fogalmazol, nem tegnap kezdett el inni és ahhoz, hogy ilyen állapotba kerüljön elég komolyan kell vedelnie.

Itt siránkozol és a szüleit hívogatod takarítani, ahelyett, hogy normális felnőttként vagy segítenél neki vagy ha már nem segítesz neki, mert utálod, akkor hagyd el.

Vagy nagyon perverz vagy és ez neked bejön.

Nekem nem az lenne az első és második gondolatom sem, hogy megírom a gyakorira, hogy a férjem fekszik a fekáliában és , hogy az anyósomat hívom takarítani, mert mégis az ő fia.

Kicsit beteg az életetek.

2020. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!

Csak annyit tudok mondani, hogy tökéletesen összeilletek a férjeddel. Pontosan ilyen embert érdemelsz!

2020. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Pedig de, ha a felesége vagy, a te dolgod a férjedet gondozni, ha arra van szüksége. Ha ez neked nem tetszik, válj el. Gondolom, az övé a kecó, ahol te is laksz és nincs hova menned? Vagy amikor bepiál, lenyulod a pénzét?

Ha nem tetszik a helyzet, ne itt rinyálj, hanem változtass.

2020. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!