Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezt meg tennéd az anyósod...

Ezt meg tennéd az anyósod kérésére ha amúgy nem lennétek jó viszonyban?

Figyelt kérdés

Röviden: egymás melletti lakásban élünk már 3 éve (átmenetileg mert jövőre költözünk családi házaba). Lakva derült ki, hogy amilyen volt eleinte az színjáték volt,egy igazi manipulátor, érzelmi zsaroló, színésznő. Mindenbe beleszólna, okoskodna ha mi el nem mondtuk volna neki, hogy hol a határ. Hosszú ideig azt se fogta fel ha vmire azt mondtam hogy nem. Engem azért utálnak mert megmondtam normálisan, hogy nem csinálom úgy ahogy ő akarja a dolgokat. Nem tud irányítani.

Szemembe mosolyog, család előtt játsza mennyire imád engem is gyereket is, közben meg mindenkinek, aki olyan hogy az ő párját fogja kibeszél, férjemnek mindig tesz megjegyzést rólam. Ha vmit rosszul csináltam felnagyítja, hogy na ez mekkora hiba.

Férjemen kívül két lánya van. Akikkel szintén ilyen a viszonyom hála anyósnak mert az évek alatt őket is maga mellé állította.

Jövő héten megy vmi rendezvényre apóssal és mézes mázosan megkért hogy én sminkeljem ki meg szárítsam be a haját. (nem szakmám csak magamnak ezeket én csinálom) nem nagy dolog de abszolút nem értem miért nem a két lányát kérte meg akik otthon laknak velük. (22,25 évesek)

Ebben a helyzetben csak az a vicc hogy nekem van 2 gyerekem, míg a sógornőimnek senki még pasijuk sincs.

Szerintetek?


2020. okt. 27. 07:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
35%
En megtennem.
2020. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
72%
Lehet így próbál nyitni feléd, időt eltolteni, nd gondolj mindig a legrosszabbra!
2020. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
74%
Én azt mondanám. "Ne haragudj, de nem vagyok se fodrász se sminkes. Kérd meg a lányokat mert én nem érek rá."
2020. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy befelelgetnék neki hogy tájamra se nézne többet. Mit képzel magáról az ilyen.
2020. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
39%
Nem csoda, ha nem vagytok jó viszonyban. Mibe kerülne megtenni? Semmibe. De tudod mit, játszd tovább a majmot és nehogy segíts.
2020. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
64%
Simán megtenném, és amikor legközelebb getczhyskedik, a pofájába vágnám, hogy "bezzeg arra jó voltam ugye?" :D :D :D
2020. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
62%
5ös. Te vagy jó nagy majom, ha téged állandóan szapulna meg ki beszélne valaki, akkor egyből ugranál ha segítséget kérne?
2020. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
54%

Én is megtenném. Te vagy az okosabb, tedd meg neki. :)

Lehet hogy nyitni próbál.

2020. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
59%
Csinálj neki valami jó ronda frizurát és sminket 😁😁
2020. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már. Az ilyen nem nyit senki felé. A két lánya ostoba mint a föld és erre sem képesek. Te meg tudod csinálni az ő szemében erre vagy jó. Ennyi. Ingyen sminkes és fodrász. Spórol vele 20 rugót. Nem csinálnám meg sőt elmondanám neki ezeket amiket itt leirtál nekünk. Aztán menjen a francba.
2020. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!