Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beleszól mindenbe miért?

Beleszól mindenbe miért?

Figyelt kérdés

Esetünkben apósom szól bele dolgokba és ha nem úgy van ahogyan ő elképzelte akkor azt ki is mutatja felénk. Nem lakunk velük a szomszédfaluban vagyunk.

A napokban eladtuk az autót mert rengetegbe volt és még mindig kellett volna rá költeni motorikusan vettünk belőle másikat egy egészségesebbet amire nem kell annyit költeni csak esztétikailag amit megtudok csinálni mert karosszériás vagyok.

Na és jött az áldás, hogy minek kellett eladni minek kellett rá költeni nincs pénz se de mi ezt csináljuk( neki nincs pénze és nem tud inni)

Mert egy alkoholista haza megy eső a sör pálinka köszönni se köszön csak ha lenyelte amit kell.

De kérdem én neki ebbe mi beleszólása van abba, hogy én mit csinálok a saját tulajdonommal

Benne vagyunk a házfelujitásba abba is bele szól, hogy hagyjuk mert erre még 1 millió kell közbe meg ki kell glettelni meg festeni és kész de nem ért, hozzá csak a hülyeséget beszéli és mindig mindenhol ott van ahol nem kéne.


2020. okt. 28. 07:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

1. Nem engeded be

2. Nem állsz le vele vitatkozni

2020. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha elkezdi, kérdezz rá, hogy miért akarja beosztani a ti pénzeteket, miért kotorászik a zsebedben? Te talán adtál jótanácsot neki hogy mit vegyen és mit ne?- hátha észhez tér.
2020. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Dettó. Az én apósom ugyan ez. Csak annyi, hogy mi még náluk élünk, mert épül még a házunk, így ameddig az ő háza, neki kell igazat adni. Minket ráakartak beszélni romos házakra, amik kb bontandók, hogy majd felújítjuk, addig is maradhatunk velük. Jobbnak láttuk, ha szakemberek építenek egyet :D

Kb semmit nem tudsz tenni ellene, maximum nem nagyon veszel róla tudomást.

2020. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem az ilyen apósokat, anyósokat. Mi is azok vagyunk.

Azt csinálnak a fiatalok amit akarnak. Ha valamiről megkérdezik a véleményem, elmondom s ennyi.

Mi szülők azért vagyunk, hogy bázist biztosítsunk nekik,s azon felül támogassuk őket, amennyire telik tőlünk. Persze, aminnyit kérnek is. Nem rájuk tukmálni semmit. Majd jelzik ők, ha szükségük van valamire. Majd megkérdeznek ha kell a tanácsunk. Stb.

2020. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Mondd neki, hogy nem kértél tőle sem pénz, sem segítséget, sem tanácsot...ha nem kapcsol nem szóljon bele a dolgaimba öreg!!!
2020. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Te ismered a vesszőt? Így néz ki: ,
2020. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Egyik füleden be, a másikon ki!
2020. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd rá, mást úgysem tudsz tenni. Ezen kár felbszni magad.
2020. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne foglalkozz vele,ennyi.


Off:

Légyszi,használj vesszőt!

2020. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vuk-91 ***** válasza:
48%
Ki kell tiltani a közeletekből, letiltani telefonon, mert az ilyen ember közveszélyes és lelkileg mérgező.
2020. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!