Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennél ha megtudnad hogy...

Mit tennél ha megtudnad hogy az anyósod összejött a saját testeverel? Magyar származású mindneki a családban ne ezzel gyertek azonnal hogy cigányoknál természetes?

Figyelt kérdés
szólnál bárkinek róla?
2020. okt. 30. 13:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez annyira abszurd, hogy elsőre nem is tudnék mit mondani. Undorító, fúúúj. Nem hiszem el, hogy ennyi beteg ember él köztünk. Páromat azért megkérdezném, hogy az anyja normális-e, nem akarja-e elvinni kivizsgáltatni esetleg.
2020. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

199. § (1) Aki egyenesági rokonával szexuális cselekményt végez, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Vérfertőzés. Tegyél feljelentést.

2020. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Bár az lenne. Elkértem a telefonjat és érkezett egy üzenet... szégyen nem szégyen megnéztem mert mar az első mondat gyanus volt.. nagyon megvisel hogy ilyen a gyerekeim mamája. Nem élünk együtt de sokat segített anyagilag. Jóban vagyunk. Vannak dolgai de elszenvedjük ott szeretetben és soha nem volt semilyen komoly vitánk de most ez nagyon bánt és nem tudok ra ugyanúgy nézni. A férjem is tudja mar mert neki is gyanús lett csak nem meri nekem mondani.. gondolom szegyenli.. és bízik benne hogy igaz de én láttam amiket írtak.
2020. okt. 30. 13:22
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
4-esnél a pont. Ez jogilag bűncselekmény.
2020. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam de durva... 😿
2020. okt. 30. 13:26
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
2-es ne !Lányom elment ügyvéd tanoncnak 2.-éven gyakorlati idő Szerencsi bíróság volt kijelölve neki elment 3-tárgyalásra ahol vérfertőző cigányok ügyét tárgyalták . Gyomra kifordult elment inkább kulturális antropológiát hallgatni .
2020. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
8-as, én kulturális antropológusként végeztem, imádom a szakmám, jó választás, de azt biztosan állíthatom, hogy ennél cifrább dolgokkal is fog találkozni ha a szakmában marad :D
2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem engednék ilyen beteges állatot a gyerekeim közelébe! Forduljon orvoshoz, térjen észhez és akkor beszélhetünk, addig nincs unokázás, még a végén rájuk is rámozdul’
2020. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
És mit olvastál abban az üzenetben???
2020. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Kicsik meg a gyerekek. El nem tudom képzelni hogy juthat ilyen eszébe de meg ha az egyin ilyen aberrált. Akkor a másik miért nem alított le.
2020. okt. 30. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!