Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elnéznétek anyósotoknak ha...

Elnéznétek anyósotoknak ha korábban engedte a fiát ütni vágni az férje által?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Két kisfiunk van. A férjem a mai napig egy érzelmi analfabéta, mivel az anyjanak köszönhetően az apja pici korától bantotta, érzelmileg es fizikalisan is. Sose bántom e miatt, az elejétől kezdve tudtam hogy ilyen. Anyósom viszont próbál bele kontarkodni mindenbe. Ha anno a gyerekét hagyta ütni vágni, akkor most jogosan szól bele a gyekeknevelesbe?

2020. nov. 17. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Valamiért utálni az anyóst!


Én például azért utáltam, mert a nejem mesélte, hogy egyszer a vén banyá elsózta a levest. Szegény nejem, akkor még csak 12 éves volt. Nem is ember az ilyen!

2020. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12%
Én a nejemnek sem engedném, hogy belepofázzon a gyerekkoromban történtekbe.
2020. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Miert csak anyóson vagy fennakadva? Apósra miert nem?

Ha nem verték volna akkor sincs " joga" belekontarkodni. Meghallgatni meg lehet, az is lehet hogy jókat mond. Ha meg nem szólsz hogy köszönjük, de mi amúgy csináljuk. Ha a szep szóra nem hallgat lehet határozottabban.

2020. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk én voltam az "áldozat". Apukám 3éves koromban meghalt. Anya 4éves koromban összejött nevelőapámmal, aki kb egész gyerekkoromban ivott és vert, lelkileg terrorizált. Anyám 1 szó nelkül nézte. Ha szólt, ő is kapott. De ahogy múlt az idő, egyre ritkultak az ilyen esetek, de a mai napig mélyen bennem élnek, pedig 28 éves vagyok. Nem bocsátottam meg, de túlléptem rajta.

Férjem tud az egészről, mégsem ítéli el anyámat sem és nevelőapámat sem. A véleménye neki is megvan róluk.


Anyós sem jobb, ő meg havonta cserélgette a férfiakat, ha már valamelyikkel kicsit hosszabb ideig együtt volt, férjem és a báttyát hol ide, hol oda dobta, ő meg költözött a férfihoz. Én sem ítélkezem, de a véleményem igencsak megvan...


Mi férjemmel megállapodtunk, egyik nagyszülő sem szólhat bele 1 szóval sem a gyereknevelésbe.

Anyámékhoz csak 2en járok a fiammal, anyóshoz csak férjem jár a gyerekkel.

Ha hozzánk jön valamelyik, akkor meg arra az időre jópofát vágunk.

2020. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!