Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezeljem a párom családjá...

Hogy kezeljem a párom családját, hogy a páromat ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Mint mindegy családnak megvannak a maguk bogarai, én sem vagyok tökéletes, de amikor úgy érzem megbántanak, megsértenek, vagy nem értek velük egyet akkor ugye a páromnak mondom, viszont őt meg bántom ezzel...

nem akarom, hogy szomorú legyen emiatt..viszont ha meg nem szólok semmit, akkor bennem marad tüske..

Hogy kezeljem a konfliktusokat?

Ő már nyilván megszokta ezt a nyers stílust amit képviselnek, de én mindig megsértve érzem magam és nem tudom hogy kezeljem.

Én úgy érzem, hogy ő nem véd meg ő meg azt érezheti, hogy én folyton morgok valami miatt, és nem érti miért foglalkozok vele...

Ti hogy kezelitek az ilyen dolgokat?

Jobb ha a konfliktusokat mi kezeljük a párunk családjával, vagy inkább a párunknak kellene beszélni a saját családjával és megkérni őket, hogy ne ilyen stílusban beszéljenek, mert a párjukat ez sérti.

Mi a helyes megoldás?



2020. nov. 18. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyik füleden be a másikon ki.

Köszönd meg a tanácsot,de te nem igy csinàlod.

Ha megsértödnek nem a te problémád.

2020. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

#10 azert pofazik bele mar elnezest..mert ADTOK neki ra lehetoseget. Az enyem is megmondaNÁ de nem tudja. Nagyon egyszeru NEM mondtok semmit neki(k).


Mi a lehetetlen ebben oszinten?? Ja hogy te tartanad a szad es semmit se arulnal el de a baratod elmeseli a dolgaitokat igy az anyja bele is lat. Nah ez a baj.

2020. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Simán engedd el a füled mellett az a elgtisztább.
2020. nov. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kéretlen tanácsokat kapsz számtalanszor, én olyankor elkezdtem anyósnak, hogy a helyében mit hogy csinálnék. Tudtam hogy nem tetszett neki sem, hogy megmondom hogy kéne. De ő is beleszólt olyanba is, amihez semmi köze nem volt.


Ha komolyabb dolgokról van szó és párod nem áll melléd, az baj. Ebben voltam én is. Csak én nagyon komoly sertéseket kaptam, lenézéseket, kioktatást, leb.szást, éreztették szavakkal, hogy nem vagyok családtag... Hülye voltam és sokáig benyeltem. Egy szép napon mindent de mindent rázúdítottam a páromra és nem szépen, amiért nem állt ki értem és mindig magamnak kellett megvédenem magam és hogy az anyósékról mi a véleményem...

Lassan de kezdi talán látni, hogy lehet nekem volt igazam és nem hazudtam, nem láttam félre, nem fújtam fel csak úgy mert olyan jó összeveszni...


Ha kis dolgokban is oktatnak ki, akkor is kellene hogy szóljon a párod nekik, majd ti tudjátok mit hogy csináltok. Ez hülyeség hogy védd meg magad. Ha nem véd meg, azt hiszik mindent megtehetnek veled, hiszen a saját párod az ő gyerekük sem ellenkezik, tehát igazat ad nekik. Sajnos én úgy jártam. Bár értettem az okát, de elfogadni mégsem tudom, hogy mindig én legyek a kevesebb hozzájuk képest mert ők félelemben tartják őt a szeretet megvonással. "Szeretet"...


Ja igen és van amikor jobb ha nem árulsz el sokat magadról. Én már kétszer meggondolom mit mondok el nekik.

2020. nov. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!