Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sok az ilyen anyós? Ennyire...

Sok az ilyen anyós? Ennyire vakok ha a fuikról van szó? Minden nő szemét nekik?

Figyelt kérdés

Megihletett az egyik kérdés alatti komment. Valaki ezt írta:


Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:


- Hogy vannak a gyerekeid?


- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül. Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe!


- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?


- Neki arany élete van! A férje reggel ágybaviszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.


Annyira találó szerintem! Biztos miattam is kiakadt párszor párom anyja amikor nem szakadtam meg éppen de azzal védekeztem hogy semmiről nem tájékoztatjuk így nem tud lelustázni a leendő anyós.



#elvakultság #Leendőanyós
2020. dec. 2. 19:04
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Fiuk*
2020. dec. 2. 19:04
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad általánosítani, biztosan sok az ilyen anyós mint amit elmondtál, viszont nem mindenki. Az anyukák tisztában vannak vele hogy a gyerekeik ha választásra kerülne a sor, akkor a párjukat választanék és EZ A TERMÉSZETES. Nem azt mondom hogy az anya utána nem számít, mert igenis nagyon számít, hisz szülőből csak egy van, de ha nem képes az anya tudomásul venni párja választottját akkor az csak további feszültségeket generál. Ezért kellene belátni sok anyósnak hogy ne szóljon bele a gyereke választottjába, mert úgy sem fogja őket elválasztani csak problémát okoz. Nem a középkorban vagyunk hogy a szülők mondják meg ki-kivel.
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Annyira találó volt a komment amit másoltam hogy jobban én se tudnám kifejezni. Mennyire másképp nézik ha a fiukról van szó (meg igazából ha lány akkor is). Nálunk "sógornő" mondjuk úgy tudom bár nincs közel hogy elvileg sokat dolgozik mindig rohan. Így az a része nálunk nincs ami a viccben a lányos ágyba kávé stb. De engem szerintem-ezt nem tette szóvá az anyja-elkapatott a fia. Abból szűrtem le hogy akármikor talizunk most ritkábban,mindig feladatokat ötletel nekem mondván túl sokat pihenek. És mivel többet vagyok itthon sajnos hogy ezt csináljam azt csináljam. Valamikor számon is kért aztán elmagyarázta neki párom hogy nekünk nem kell listát írni neki hogy mai feladatok kettőspont. :D
2020. dec. 2. 19:18
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Huhh, akkor a rosszabbik fajtád fogtad ki, azt aki még azt is megakarja majd mondani hogy melyik csempe darabra állhatsz. Ez viszont nagyon jó hogy a párod elmondta neki hogy mi újság és bízzunk benne hogy tartja majd magát a megbeszéltekhez. Az hogy mennyit pihensz senkinek semmi köze, pláne hogy nem hinném hogy teljesen belát az életetekbe, így ez eléggé ítélkezés szagú.
2020. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy igen régi vicc, ne személyes tapasztalatnak írd már le! Ezelött 10-15 évvel volt új!


Nem értem, miért akarsz egy anyóst-szidó témát indítani, mire jó az ilyen provokáció?????

2020. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nagyon ravasz a nő mert a fia előtt én csajszi,drágám,életeim stb vagyok meg figyel ám hogy miket szeretek és figyelmes! Amikor a fia nincs jelen kioszt hogy mit hogy sütök ha szülök akkor ő ha nem annyit látja a gyereket amennyit akarja ezt meg aztcsinál. Hogy sokat pihenek. Anyu elkényeztetett mert milliókat kaptam az életkezdésre. Ebből van a lakásunk fele. Ugyhogy már egy fél éve én is ravasz lettem! És kizárólag a párom jelenlétében találkozom vele semmikor máskor! Párom nem mondd rólam rólunk önmagáról semmit kb mert megkapta mindig hogyan kéne élnie.. :D a család előtt annyira imád a nő hogy megkérdezi milyen mintát hintsen fahéjból a cappuccinómra! Aztán odahív hogy csak én halljam és arról beszél hogy nem mindenkinek olyan könnyű hogy örököl van ako megdolgozik érte. Én meg mosolyogva ott eldöntöttem hogy a fia mellől max a wc re mozdulok el. Azóta imádom mert nincs lehetősége.
2020. dec. 2. 19:46
 7/28 A kérdező kommentje:
De volt hogy kibírtam inkább hazáig ha pisilnem kellett így akkor se kellett elmozdulnom párom elől. Bár voltak próbálkozásai behívott maga után egy távoli részére a lakásnak hogy segítsek valamiben de odaküldtem a fiát. :D
2020. dec. 2. 19:48
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok lényegében erről szólt a dolog hogy megtanulod te is fingatni az öreg lányt meg O is próbálkozik. Tehát amit csinált az a konfliktus és a zàrkózottsàg sajnos.
2020. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

Ezt a viccet amit írtál vagy 20 éve hallottam. Erre mondják, hogy rég lerágott csont.

AMúgy meg 3 fiam van. Sosem szóltam bele az életükbe, mivel nem velem élnek, engem nagyon nem izgat, hogy melyik menyem alszik 11-ig, vagy melyik megy este étterembe enni. Csak megjegyzem. Hétvégén engem sem lehet 10-nék előbb az ágyból kizavarni.

Hál istenek mindhárom menyemet imádom, nem panaszkodom rájuk.

De egy valami biztos. Amikor gyermekünk lesz, mindegy, hogy fiú vagy lány, mi szülők a lehetp legjobbat akarjuk neki. Egyik szülő sem örülne ha mondjuk a lánya olyan férfival él aki minden nap sza**á veri, mert éppen csirkét csinált vacsorára és nem marhát. Vagy ha a fiának olyan felesége van, aki elvárja, hogy a férje dolgozzon 16 órákat míg ő a saját ágyukban csalja más férfiakkal, de a luxus életszínvonal az kell neki. Nyilván amit írtam szélsőséges, de van ilyen is. Mint írtam 3 menyem van, imádom őket, ők is engem. Ennek egyszerű oka van: Tiszteljük egymást, elfogadjuk egymást, és sosem éltünk egy fedél alatt. Én szerintem ha egy anyós és meny között vita van, ott mindketten hibásak. 2 normális ember tud egymással kommunikálni, és ha kell megbeszélni a gondokat.

2020. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
17%

Engem csak az irritálna, ha a fiam olyan balfék lenne, hogy tömi pénzzel a barátnőjét/feleségét. Ezzel tulajdonképpen hagyja magát kihasználni.

A nő, akit így kitartanak, sem lehet büszke magára, mert nem illik így kihasználni a másikat, de legalább nem ő a balek.

Ha fordított helyzetben a lányom lenne ilyen madár, hogy szórja a pénzét egy pasira, ugyanúgy bosszantana.


Az meg, ha a fiamat/lányomat tartaná el így valaki, hát, arra sem lehet büszkének lenni, mert nem illik kihasználni a másikat, de legalább nem ő az, akit kihasználnak.

2020. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!