Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mindig az anyós a...

Miért mindig az anyós a gonosz, rossz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen nem. Milyen kérdés ez?!
2020. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindig, csak amikor tényleg ő a gonosz, rossz. Ha sokszor találkoztál ilyen szituációval, akkor valószínűleg sok a gonosz, rossz anyós.
2020. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert nő, a nők pedig gonoszak.
2020. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

"Mert nő, a nők pedig gonoszak."


Eszerint akkor a menyek is azok????

;-)

2020. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
A tesóm nem panaszkodik. Jól kijön az övével. A magam nevében nem tudok nyilatkozni, mert never ever.
2020. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
A nők sokkal inkább érzelmi alapon állnak hozzá a dolgokhoz és történésekhez, mint a férfiak.
2020. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem mind gonosz, az én anyósom nem az, viszont a mostoha anyós maga a sátán, és nem túlzok, nem csak engem gyűlöl, hanem a páromat, sógornőmet, a sógornőm vőlegényét, anyósomat, az én szüleimet, meg az öcséimet( utóbbiakkal soha nem is találkozott). Látni kellene a két arcát ami tökéletes ellentéte egymásnak. Amikor csak a család ült össze, pofákat vágott, lekezelően kioktatott, szidott megbocsájthatatlan szavakkal, sajnáltatta magát, próbált áskálódni ahol csak tudott. Egy mosoly vagy kedves szó nem hagyta el soha a száját. Mikor a gazdag barátai ott voltak, átváltott kacagó tündérmódba szemrebbenés nélkül. A hangszíne is magasabb lett. Durva volt látni és átélni. Ő aki rosszat kívánt nekem, páromnak, és a pocakomban nővekvő gyerekeimnek eljátszotta a példás nagymamát, én meg belerondítottam a színművébe az igazsággal, látnotok kellett volna a zavart dühös arcát.🤣 Nyílván érthető okok miatt nem tartjuk már a kapcsolatot.
2020. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
7-es: Nagyanyám vol.2. Pont ugyanez.
2020. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is ilyen pszichopata mint amit 7es írt
2020. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Én anyósom teljesen normális. Humoros, talpraesett nő. Nagyon kedvelem.
2020. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!