Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós beszél összevissza....

Az anyós beszél összevissza. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Koronavírusos fertőzött vagyok 9. Napja (gyorsteszt, antigén teszt). Holnap végződik a karanténom. Az anyósom volt tesztelésen, hétfőn ha jól tudom, és negatív volt az eredmény. Külön szobában van. Én a barátnőmmel vagyok egy szobában és a testvéreivel. Az anyós azt mondta, hogy 10 nap után menjek PCR tesztre. Covid számot felhívtam, és azt mondták, hogy nem kell menni még egyszer tesztelésre. Az orvosom is azt mondta, hogy nem kell menni PCR tesztre. Most holnap mennének antigén tesztre a barátnőm és testvérei. De az anyós azt mondja, hogy ne menjenek, mert hogy pozitívak lesznek, és akkor nem mehet ő munkába. Az anyósnak nem kell betartani a 10 napos karantént? Annak ellenére is, hogy 5 nap után végzett gyorstesztet, és negatív lett? Hisz egy háztartásban lakik velünk. Azt is hallottam, hogy ha most elmegyek antigén tesztre még mindig lehetek pozitív, de nem lehetek hordozó.


Most mit tegyek? Menjek tesztre? Torkom picit fáj. Nem tudom mit tegyek.


2020. dec. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A háziorvosod a megfelelő hírforrás
2020. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd testvéreivel vagytok egy szobában?
2020. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Ők voltak ma gyorsteszten és negatívak voltak
2020. dec. 12. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagytok olyan sokan közös szobában?
2020. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!