Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Több mint egy éve visszatérő...

Több mint egy éve visszatérő probléma nálunk az anyós téma és kezdek belefáradni. Kíváncsi lennék a véleményetekre. Mit gondoltok kívülállóként?

Figyelt kérdés

Adott egy anyos, aki a szemedben nagyon kedves, a hatam mogott ki tudja...

Minden esetre nem ez a gond. Miota megszuletett a gyermekunk, egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor volt nalunk.

Nem vagyok gonosz, sot probaltam hozza joindulatuan allni, de roviden - irto lusta. Igy maradt az a verzio, h mi visszuk at a gyereket hetvegente. Mivel a csaladom nagyon messze el, igy senki sincs aki segitene neha. Emiatt bosszant a dolog. Ezt tudja jol, egy utcanyira lakik tolunk es megsem jön. Minden esetre elfogadtam, hogy olyan amilyen, illetve a gyereket amugy sem biznam mar ra igy 1,5 ev utan (erre szinten adott okot). Viszont amibol elegem lett, az a szinjatek. A kedveskedes, jopofizas, telefonalgatas, kuldj kepet a gyerekrol, mikor jottok mar at stb. A ferjem miatt jatszottam ezt idaig, kedves voltam sőt... Viszont mostanaban egyre gyakrabban veszekszek vele emiatt. Aztan egy ideig minden jo, mert nyelek egyet, de a problema attol ott van. A ferjem persze nem akar osszeveszni az anyjaval, nem is ez a celom! Csak nem ertem miert tesz ugy mintha minden a legnagyobb rendben lenne es az o igenyuk szerint zajlanak a dolgok.


2020. dec. 15. 13:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Igazából mi bánt anyósoddal kapcsolatban? Mert az nem derült ki... csak az a gond hogy mindig ti mentek át?
2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es: Az bánt, hogy soha nem segít. Nem vigyázott a picire soha, nem jött hozzánk, nem foglalkozott vele.

Csak telefonon keresztül, vagy ha ott vagyunk kb 10 percet.

2020. dec. 15. 13:36
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem az anyósodnak szülted a gyereket, ha segít segít, ha nem segít nem segít, nem kötelezheted erre.
2020. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

A hiba BENNED van!

Az anyóssal semmi gond, neki nem KELL segítenie a gyerek körül, nem várhatod el töle!

Ha szültél egy gyereket, az nem anyósod gondja, neked kell megoldani a gyerek felügyeletét.

Másrészt meg ha ilyen mondvacsinált okból veszekszel a férjeddel, akkor hamarébb leszel elvált, mint mielött észrejönnél!

2020. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Érdeklődik, hogy mikor mentek át, kéri hogy küldjetek képeket.

Az, hogy random nem állít be hozzátok, kérdezés nélkül, szerintem fair - ha így tenné, az lenne a baj. Más feleség arról panaszkodik itt, hogy nem tudja lekaparni az anyóst. A te anyósod tiszteletben tartja a magánéleteteket. De szerintem, ha szóltok neki, hogy vigyázni kellene az unokára, szíves örömest elvállalná. De ha nem tud róla, mit vársz?

2020. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Itt te vagy a visszatérő probléma, nem az anyósod..
2020. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
5osnek mindent elmondot,teljesen igaza van.
2020. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Mikor voltál utoljára kint a négy fal közül a gyerek nélkül?

Ugyanis ez konfliktuskeresés, ami nem a semmi miatt alakul ki.

2020. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek olyan családot, ahol szintén hasonló a helyzet, de ebből nem csinálnak gondot. Minden ember másféle, ha túlfontoskodná a segítést, akkor az lenne a baj.
2020. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as: 1,5 éves a gyerekem, de nem voltam még soha egyedül sehol. Néha eljárok futni, de ennyi.
2020. dec. 15. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!