Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Elmenjek a karácso...

Mit tegyek? Elmenjek a karácsonyi ebédre vagy sem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, együtt is élünk és nagyon jól megvagyunk. Amikor összejöttünk, előtte férjnél volt, majd elvált és összejött velem. Barátnőm anyukája kijelentette, hogy engem sohasem fog elfogadni és elhordott mindennek. Ennek fényében eddig még sohasem találkoztam az anyukájával. Most karácsonykor barátnőm bepróbálkozott nála, hogy magával fog vinni karácsonyozni hozzájuk.

Volt is belőle cirkusz. Barátnőm tesója végül beszélt vele és hatására végül azt mondta, hogy jó, tőle jöhet bárki...

Én pedig már most úgy érzem, mintha kényszerből elviselt személy lennék majd ott. Egyedül a barátnőm miatt mennék el, de azt mondta, hogy azt is teljesen megérti és elfogadja ha nem megyek vele.

Mitévő legyek?

Ti elmennétek a helyemben?



2020. dec. 19. 22:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
60%
Menj el, legyel kedves, mutasd, h lepereg rolad a rosszindulat! Te is jobban erzed tole magad, es az anyosod is nagyobb esellyel nez igy magaba.
2020. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy-két órára elmehetsz-ha csak anyós a gond-,de, amint érzed,hogy közeleg a cirkusz, ciao.
2020. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Menj el, ne rajtad múljon... És ha nagy csalódás, akkor a többi családi eseményt kihagyod.
2020. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

egyetértek az előttem szólókkal. adj egy esélyt. hátha..

(mindamellett tartsd szárazon a puskaport..)

2020. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Menj el, hagyd, hogy kellemesen csalódjanak benned ;)
2020. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mennék, de rám ne hallgass, én túl önérzetes ember vagyok.

Majd ha bocsánatot kér, akkor talán.

De így odamenni valakihez, aki már előre cirkuszolt a gondolatomtól is, ...hát nekem nem fér bele.

2020. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

En 8 eve elek egyutt a baratommal. Osszevesztunk evekekl ezelott az anyjaval vmi hulyesegen es azota nem megyek hozza. Karacsonykor a baratommal kuldok egy ajandekot az anyjanak es otthon elvagyok orommel. Sok a dolgom igy is. Orulok,h nem vesztegeti el az idom a rosszindulatu anyja. Ezt okosan talalva megmondtam a baratomnak is. Nem veszekszunk ilyenen. Mondtam neki,h nekem jo ez igy,nem haragszom erte.


Tartsd mar annyira magad,h nem mesz olyan helyre,ahol nem latnak szivesen.

2020. dec. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az első találkozásnak nem egy ilyen ünnepen kellene történnie. 2 év alatt lett volna elég lehetőség rá. A barátnőd se egy okos nő.
2020. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne. Részint amit a 8-as ír. Másrészt: a csapból is az folyik, hogy ne folytassunk már búcsújárást idén karácsonykor. Fel kellene fogni, hogy járvány van. Eddig se szeretett a barátnőd anyja, ha most valamelyikük Covidos lesz a karácsonyi ebéd után, borítékolható, hogy téged fog hibáztatni és utálni. Hihetetlen, hogy két felnőtt embernek (elvált nő a barátnőd, egyikőtök se gyerek már) nincs magától ennyi esze.
2020. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Engem hasonlóan fogadtak a férjem szülei. Előttem kalandjai voltak, nem maradt egyik lány sem sokáig. Mikor engem bemutatott, a nevemet se akarták megjegyezni. Karácsonyra a családom elhívta őt, el is fogadta a meghívást. Amikor szólt a szüleinek, ők kijelentették, hogy náluk a helye, ahogy addig. Ő csak velem akart menni, amiről hallani sem akartak. Volt a férjemben annyi, hogy nem is ment oda. Fél évig nem beszéltünk velük, utána jöttek el meglátogatni és elhinni, hogy tényleg együtt élünk és nem futó kaland. Nem könyörögtem nekik, senkinek sem tenném, hogy szeressen.

Ez akkor változott meg, amikor úton volt a babánk, onnantól tudták a nevem is és nem vitatkozunk.

Ha van gerinced, nem mész és kivárod, hogy elfogadják a változást.

2020. dec. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!