Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Engednetek anyosotoknak vagy...

Engednetek anyosotoknak vagy a kisfiatokat neznetek?

Figyelt kérdés

A kisfiam január 31-en lesz egy éves, anyósom pár nappal korábban 60 éves. Sógornőm közölte, jó lenne együtt megtartani a két szülinapot, mert " nekik így kényelmes"

Én ezt egyáltalán nem szeretném, mégis csak első szülinap...meg amúgy sem olyan jó a viszony sem anyosommal sem sogornommel...ti engednetek?



2020. dec. 21. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
én a helyedben nem, mivel te ezt egyáltalán nem szeretnéd :)
2020. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Én biztos nem. Nehogy már a gyerek első szülinapja fontosabb legyen a vénasszony 60. szülinapjánál. Már az ötlet sértene.
2020. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én csak kis körben -apa anya gyerek- ünnepelném az elsőt, de ez nem kizáró ok egy nagyobb egybe kötött bulira
2020. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%

Te tudod.


Én úgy szeretem az anyósom, mintha az anyám lenne, nem zavarna, ha együtt tartjuk a szülinapjukat.


De ha nem szeretném, biztos zavarna.

2020. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Hát nálunk ebből sosincs probléma, és engem nem érdekelne, örülünk, ha együtt a család. Szeptember-októberben 4 szülinap is van, ezt egyszerre szoktuk megünnepelni, csak az a bökkenő, hogy mi szeretjük egymás társaságát. Ha nem engednéd az együtt ünneplést, akkor sem a ,,kisfiadat néznéd", mint ahogy a kérdésben írod, hanem csakis magadat, mert ő 1 évesen fel se fogja ezt az egészet.
2020. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk hasonló a felállás, bár ott nevnap van anyosnak (23-án) apukámnak pedig születésnap (28-án). Fiam pedig 27-én született.


Mi úgy oldottuk meg, hogy 27-én hármasban, 28-án apukamekkal végül pedig anyosekkal ünneplünk.

2020. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
34%

Tudod, vannak még páran, akik nem gyűlölik az anyósukat meg a rokonságot.

Ráadásul praktikus is egyszerre letudni a két szülinapot.


Úgy tűnik, hogy te dacból ki akarod sajátítani magadnak a gyereked szülinapját.

A többi csak hanta.

2020. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%
Én engedném. A gyerek ugyse fog emlékezni az első szülinapra. Ez a szülőknek buli inkább. A tortából se fog enni max elmaszatolja
2020. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi az a pár nappal korábban?Az anyósod fog várni a születési napjában,tehát meg lehet tartani együtt, ha beleegyezel.
2020. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%
Nem engedném. Mégiscsak az első szülinap. A második, többedik nem zavarna, de au első legyen csak az övé.
2020. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!