Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyjával én is legyek...

A párom anyjával én is legyek Kétszínű?

Figyelt kérdés

A párom anyja a szemembe jópofizik, de kiderült, hogy a hátam mögött valójában mást gondol.

Ezt már igazából én is észrevettem, amikor vendégségbe kedvesen, nagy egyetértésben beszélt valakivel, aztán az illető távozott és nekem beszélte ki őt.

Ugyanezt csinálja velem, meg igazából mindenkivel.

Érdemes szóvá tenni akár neki, akár páromnak? Legyél én is Kétszínű vele ezek után? Mert már nem szívesen beszélgetek vele, de ugyebár muszáj lesz. Nem tudom hogy kezeljem ezt a dolgot.



2020. dec. 26. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

A párodnak szerintem mondd el, hogy ezt vetted észre és nem tudod mi tévő legyél. Hátha ő konkrétabban tud neked segíteni, mint mi így látatlanba.

Én személy szerint amúgy megkérdezném őt, hogy mi a f.sz baja van és szembeállítanám a viselkedésével

2020. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Próbálom átgobdolni mi lenne a legjobb megoldás, hogy senki se sértődjön meg.

Hátha volt valaki hasonló helyzetben, kíváncsi vagyok.

2020. dec. 26. 23:55
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Én nem anyóssal, de voltam hasonló helyzetben. Én semmiképp nem ajánlom ezt, hogy te is legyél kétszínű. Ne alacsonyítsd le magad ezzel!

Én azt ajánlom, hogy először a párodnak jelezd a dolgot, mert szerintem így tisztességes. Ha ő úgy dönt, hogy nem csinál semmit (ami már önmagában baj egyébként), akkor meg rákérdeznék az anyósnál, hogy most mi van?

2020. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pároddal beszéld át, de az anyóssal szinte felesleges erről leülni, mert nem tárgyalóképes partner. Változtatni nem fog, mert már nem tud, ahhoz kérges ennyi idősen. Ha nem szemétkedik veled, alapvetően személyesen normális veled, akkor nem fogsz tudni a szájára csomót kötni, úgyis talál benned, másban mindig valamit, amit érdemesnek talál kibeszélni. Pletykaláda. Egyszerű, mint a faék, nem tud kibújni a bőréből. Valakinek Dosztojevszkij művei érdekesek, neki más emberek, mert valószínűleg elégedetlen a sajátjával és magával.
2020. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nehéz helyzet, ha szóba hoznám vagy rákérdeznék, biztosan így forgatná a kockát, hogy én miért gondolom ezt, meg én félre értem és hogy merek ilyet feltételezni. Ez pedig kellemetlen lenne.

2020. dec. 27. 00:21
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Hohooo vartam ezt a kerdest :D Velem nem ketszinu hanem pletykas es emiatt semmit se arulunk el neki. Most azon sertodott be hogy nem mondtuk el mit ajandekoztunk egymasnak! Es igy o nem tudja! (Parom draga dolgokat vett nekem elegge dragat igy nem akartam hogy beleszoljon!!) Emiatt nem mondtam el. :D o meg kiakadt. A ketszinuseg resze a pletykalas is.
2020. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
10%

Na tisztázzuk!


Ő a pasid ÉDESANYJA. Te meg a csaj, akit most dug.


Érzed, hogy nem vagytok egy súlycsoport?

2020. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

Hahaha persze hogy nincsenek egy sulycsoportban!!!! Hiszen amit a kerdezo irant erez a pasi az SZERELEM amit pedig anyuka irant az Szetet! A ketto nem ugyanaz...


Most mondod hogy csak dgja aha es ha vele marad es 5 ev mulva felesegul veszi majd leelnek egyutt meg 55 evet vagy tobbet! Akkor mar baromira nem csak a no lesz akit dug. :))))


Kerdezo ha egyutt maradtok huzamosabb ideig es osszekoltoztok es stb. Onnantol mar boven nem csak dug. Hanem elete tarsa leszel!!


7es arrol az esetrol ir ha csak par honapig reszelgetne a fiu teged!! Akkor lenne igaza a 7esnek!! Ha utana par menet utan vege lenne! De ha egyutt maradtok mittudomen 50-60 evig ezentul akkor mar baromira nem csak az a no leszel akit dug.

2020. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Szoval tisztazzuk! 8voltam. Baromira nem vagytok egy sulycsoportban es akkor sem lesztek ha az anyosod lesz. Mert TE vagy az elso szamu no es nem az anyja. O baromira nincs a Te sulycsoportodban! Tudod miert? Mert onnantol HA egyutt eltek es hosszabb ideje legalabb 5-6 ev utan mar boven veheto annyira komolynak hogy SOKKAL elorebb vagy sokkal tobbet ersz mintha csak dgna teged.
2020. dec. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%

8.-nak.


Anya = fix nő.


Szerető, feleség, csajom,... = cseredarab.

2020. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!