Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen egy kamucsalád??

Ilyen egy kamucsalád??

Figyelt kérdés

Hét éve élek együtt aszonyommal, de a családja ez idő alatt sem nem fogadott el.


("Nem tudom mi okuk van erre hiszen, nem iszom, nem dohányzom, viszonylag tanult rendes dolgos fehér ember vagyok, még humoros és pozitív életlátásom van a helyzethez képest. (bár mostanság ez nem jellemző)


Egy külföldi vízügyi teher logisztikai cégnél kordinálok hajókat)


*** Itt jön a lényeg!


Párom édesanyja összejött egy sváb hapsivalvagy 10 éve. Az a manusz lett a mostohaapja és az keveri a szálakat.


Igazi tejhatalmú nagyarcú főkolompos,,


Azóta ilyen igazi kis hierarhia van a családban mióta oda betette a lábát.


(kb mi a kutyával vagyunk egy sorban ahogy így észrevettem)


Nemrég sajnos elhunyt édesanyám és követte őt a nagyim is, ami engem nagyon megviselt. Párom mellettem állt, de az ő szülei egyből kikezdtek!


A mostoha apa fejébe vette azt a sztereotípiát amit a Deisney kalózfilmekben látott. Jack Sperró meg stb.. XD


Szerinte a disznótrágyában részegen fürdő szutykos rabló tengerész vagyok aki folyton csak piál és kalózkodik kb.

Ennyi vagyok egy targoncaszerelő szemébe!


"Nekem meg ez nem tetszik!


Nem tetszik az hogy egy nállam 10 ével idősebb ugyanolyan ugymond családba bevándorolt jöttment sváb senki aki a testvérén élősködik mai napig lenézzen, lekezeljen, kikezdjen és uralkodjon rajtam.


Aszonykám azt mondja hogy ezt csak én találom ki! Mert ő nem látja, "Hogy is látná hisz ő ebbe nőtt fel.


Fogalmam sincs mit csináljak a helyzetben, hiszen 2 tűz között vagyok.

Hisz asszanykám mindíg mondja hogy legyek jóba a családjával...

De nem rajtam múlik.


Mintha a boxzsákot kérnéd meg hogy ugyan béküljön már ki azzal aki üti egész nap..


Az a legroszabb hogy ebből a helyzetből gyökeredzik az a probléma hogy nincs közös gyerekünk asszonykámmal. Amiből mégtöbb vita van köztünk.


Én nem akarom elszakítani asszonykámat a családjától, de ugy érzem nincsennek rá jó hatással és emiatt én is bizonytalan vagyok és nem tudok hosszútávra tervezni és szorongok évek óta.



2020. dec. 28. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A mostohaapa mivel foglalkozik, hogy ekkora nagymenő?
2020. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idő alatt a feleséged is rájöhetett volna, illetve beláthatná, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. Valóban a legideálisabb az volna, ha jóban lennél a családjával, de ha ez nem adatik meg, akkor szerintem fogadja el. A te érdekeidet is szem előtt tarthatná, miszerint te vagy a párja, s ha te ezt érzed, hogy így vélekednek rólad és neked nem jó a társaságukban, akkor mivel szeret, kedvezzen neked is, ne csak a nagy családi idill lebegjen már a szeme előtt, ahol mindenki mindenkivel örömtáncot jár. Ez pedig nem szabadna semmiképp sem, hogy befolyásolja a babaterveket. Neked adok igazat, szerintem nem áll ki melletted eléggé, nekem sem tűnik stabil, biztonságos, mind2 félnek optimális kapcsolatbak.
2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt pároddal kell tisztázni első körben a helyzetet. Ki mit akar egymástól, az élettől, aztán ehhez hozzárendelni a többi rokont, amennyiben/aki belefér. Az már rég rossz, ha ez a párkapcsolatotokra is kihat.
2020. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon kihat sajnos!


Ha szóba kerül és azt kérem próbálon meg beszélni a családjával a szüleivel hogy ez így nem jó álljanak már hozzám máshogy (Akkor fel van háborodva) "De amúgy se igen van szava a családba..


Ha a sérelmeim hozom fel, hogy szerinte az a sok rosz dolog ahogy kerezberaktak így jó e?? ("Meg mit bántom a családját választ vágja hozzám és 3napra összeveszünk..!)


Asszonyom szerint nekem kellene odamennem, bocsánatot kérni vagy nemtudom! De mivel én vagyok a sértett fél eleve nem megyek oda a pofonért,, miért kérnék én bocsánatot mikor rajtam néznek át sok sok éve.

Ha valamit segítettek is páromnak annak is az lett a vége hogy még nagyobb probléma lett belőlle.

2020. dec. 28. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes amúgy akkor, hogy így ácsingózik utánuk, meg a szeretetükért, nem történt valami trauma ehhez köthetően? Vagy egy testvér, aki minden figyelmet megkap? Vagy vab valami a háttérben, hogy a te szereteted nemm elégíti ki?
2020. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz le, ha olyan rossz? 🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az asszonykát felejtsd el,addig amig lelkileg nem roggyansz össze.Válaszd az egészségedet vagy az asszonykádat,aki fütyül arra,hogy te mit érzel.Sok szerencsét!
2020. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ismerős a szitu nekem első feleségem sváb lány volt 5-évig voltunk együtt de az anyósék az valami világ szám volt állandóan a vagyon az osztozkodás . Kinek mennyi jár kihúzlak a végrendeletből a saját lányát mert magyar gyerekhez ment férjhez.

Az após állandóan a lányának már a lagzi után gyere haza lányom jobb dolgod lesz neked itthon mint ahol vagy . Pedig saját lakásom volt,oda vittem haza de jobbnak láttam kiválni ebből a bandából .

2020. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarom véletlenül sem bántani a svábokat, így akinek nem ineg, nem veszi magára, de nekem is volt hozzájuk közöm, de nehéz esetek. Nagyon anyagiasak, a saját gyermekük szájából sajnálják az ételt. Nem befogadóak, zárt közösség. Nem valami felemelő társaság
2020. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
9-es a válaszod nagyon hasznos és építő jellegű .
2020. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!