Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Mit tegyek ha a párom anyukája rossz dolgokban van benne?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég ismerkedtünk meg a párommal. Eleinte nyilván nem mondta el, de most megnyílt nekem.

Nem szeretnék részletekbe belebonyolódni de nem erkölcsös munkát végez, van benne tartozás, csalás, és folyamatos hazudozás is. Sok pénzzel tartoznak, minden a pénz miatt van és az adósságon amit felhalmoztak. Sajnos a nő a párját is csalja.

Amikor a párom elmeselte a részleteket, köpni nyelni se tudtam, ugyanakkor nyilván őt szeretem, és igyekeztem az anyját nem egybemosni vele.

Az én családom se piskóta, de nagyon durva mivel keresi a pénzt...

Munka ide vagy oda, vagy mennyire etikus, nagyon rendes velem az anyja, és a fiával is nagyon jól bánik, de mintha egy sötét ügylet lenne, micsoda tartozásokba meg csalásokba keveredett az anyja...és nem értem mert tényleg rendes nő, nem értem miért kellett ilyen alvilági ügyekbe keverednie

A páromnak tiniként sok hazugságot kellett megtűrnie, és lapulnia..


Ebben a helyzetben mit tegyek? A párom a legjobb indulatúbb a világon, de felmerült bennem mivan ha ezt a példát látva nekem is hazudna? Vagy ilyesmi...

Fogadjam el, ha rendes velem és igyekezzek kizárni hogy tudom ezt az anyjáról?

(Ne kérdezzetek részleteker, de a lényeg hogy megdöbbentő és komplex)


26/L



2021. jan. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mi a kérdés?
2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
71%
Addig hagyd ott, meg tudod!!!! Hidd el nekem, evek mulva banni fogod, hogy nem leptel idoben. En mar csak tudom...
2021. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Hát hogy hogyan vonatkoztassak el vagy eleve mit tegyek...nyilván zavar tudat alatt hogy tudom róla, de minket elfogadott és kedves velem

De ha meglátom mostantól ezek fognak eszembe jutni

2021. jan. 7. 18:36
 4/57 A kérdező kommentje:
2# miért? A párommal nagyon jól megvagyok, és az anyja is szeret minket azon kívül hogy ilyen dolgokban van benne
2021. jan. 7. 18:38
 5/57 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha, beverik az orrod akkor rà jössz.
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj ahogy csak tudsz.
2021. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Az alvilági kifejezés túlzás volt,nincs így, mert ennyire nem gáz, de nem is mindennapi. Inkább a tartozáson alapszik minden és ahogy azt a pénzt próbálja visszafizetni.
2021. jan. 7. 18:49
 8/57 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg ha nem hadoválnál össze minden hülyeséget hanem leírnád az igazat
2021. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
A testéből él..
2021. jan. 7. 18:51
 10/57 anonim ***** válasza:
58%
A gond az, hogy mivel tudsz ezekröl, téged ugyanúgy felelöségre vonhatnak.
2021. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!