Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nehéz elengedni egy...

Miért nehéz elengedni egy fiút és miért könnyebb egy lányt a szülőnek?

Figyelt kérdés

Ez a családban történt

Van egy bátyám (25) és egy nővérem 20 évesek,csak a bátyámnak van párkapcsolata.

Anyámtól folyton azt hallom,hogy jajj a nővéred már igazán találhatna magának egy jóravaló férjet,és kiköltözhetne már.

Bátyámnak mit mond: te vagy az egyetlen kicsi fiam, ügye itt maradsz anyáddal még nagyon nagyon sokáig.

Most ez egy kicsit furcsán lesz megfogalmazva,de néha úgy érzem mintha anyámnak olyan érzései lennének a bátyámmal kapcsolatban hát ilyen "szerelmi" ragaszkodó érzés, ez normális ? Miért alakul ki egy ilyen egy anyában?

Sok ilyet olvasok gyk-n,hogy a mennyem gondosz ellenem hangolja az egy szem pici fiamat...stb...

Egy anya miért nem tudja elvágni a köldök zsinórt a fiánál?. DE közben a lányt már tuszkolná ki az ajtón.


Olyan anyák, anyósok válaszát várom elsősorban akiknek elvették az egy szem pici fiát,mi zajlott le bennetek,miért nem tudjátok elengedni?


2021. febr. 14. 05:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Amúgy bátyám dolgozik, nővérem tanul én is tanulok(18 vagyok)
2021. febr. 14. 05:08
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Anyád egy idiota
2021. febr. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Anyám elvált amikor bátyám született, bátyám 4 éves volt amikor anyánk találtál egy másik férfi, jött a húgom és én

Anya és apa nagyon kiegyensúlyozott harmonikus kapcsolatban élnek.

Fura,de minden héten hétköznap elmennek randizni, pénteken este halk zene, gyertya,bor, beszélgetés, amúgy hallani őket szexelni is,nem zavar nem azért írom, én örülök neki

Anya csinos,kicsit húsis,de jó alakja van, felvarratatta a cicijét is mert amúgy szépek,nagyok,formásak,csak szoptatott 3 gyereket.Anya azt mondta,hogy attól még,hogy anya lett nem tűnt el belőle a nő,szeret csinos lenni, vásárolni, sminkelni kozmetikushoz járni...

És nekem ezért is fura anyám ragaszkodása a bátyám felé

2021. febr. 14. 05:18
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Borzaszto olvasni is.
2021. febr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mi borzasztó abban,hogy anyám 50+ létére 40 nézz ki,tesz érte.



Kérdésre válaszoljatok légyszi

Miért nezetel sok anyós a fia párjára

Miért nehéz elvágni a köldök zsinórt,miért nehezebb elengedi egy fiú gyermeket mint egy lányt.

2021. febr. 14. 06:26
 6/22 A kérdező kommentje:
*neheztel
2021. febr. 14. 06:27
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én sem értem. Nekem is az tűnt fel,hogy általában a fiús anyukák a borzasztóbbak,az olyan tipikus rossz anyósok,ill.a fiúk sem tudnak lejönni a "csecsről". Nekem is fiam van, merem remélni,hogy belőlem nem válik majd sárkány az évek során..
2021. febr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy a bátyád (az ugye a féltestvéred) hasonlít nagyon az apjára? És ezért marasztalja őt anyukád?
2021. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
85%

Nem lehet hogy azt gondolja anyud hogy, ugyan olyan fájdalmas lesz elválni a bátyádtól mint, ahogy az apjával történt azért is mert, nagyon hasonlíthat rá és nem szeretné mégegyszer át élni.



De van amikor az első gyerek a legféltettebb mert, velük történik meg minden amit meg kell tanulni utána már csak a "tudás és a megszokás beszél" a következőknél.

Nagyon féltik hogy az icipici nagyfiúknak ne essen bántódása mert hogy, ő elkezdi megvédeni. Pl Anyós amikor látja a meny mit csinál amit ő nem ugy szokot ahogy ő és túlféltett fiát próbálja "uszítani" hogy, jöjjön vissza.


De azt nem veszi észre hogy csak ő lesz "kitaszitva".

2021. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Ugye. Nem ügye.
2021. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!