Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet, hogy tetszek az apósomn...

Lehet, hogy tetszek az apósomnak? Lehet, hogy nem is a nőket szereti?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a feleségemmel, évente párszor ott szoktunk aludni a szüleinél. Az utóbbi pár hónapban viszont érdekes dolgot vettem észre. Állandóan bámul engem. Például egyszer épp zuhanyozni akartam menni, és pont akkor nyitott be amikor én vettem le a pólómat. Megdicsérte a izmaimat, és gyanúsan mosolygott rám. De máskor is láttam, hogy a hátsómat bámulta, csak nem tettem szóvá. Ez elég gyanús nekem, szerintetek is?

2021. febr. 22. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.
2021. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok kísérletezni, normális válaszokat várok.
2021. febr. 22. 14:21
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőle ez így most akkor mi, vagy beismeri, vagy nem, vagy kajak csak véletlen.
2021. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem nevezném véletlennek azt, hogy ennyiszer megbámul.
2021. febr. 22. 14:24
 5/23 alletta ***** válasza:
79%
ha úgy érzed nem véletlen, mindenképp tisztázd vele. egyértelműen kérdezz rá. ne gondold cikinek, ezt jobb "tisztába tenni".
2021. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt mondtam, hogy kísérletezz..
2021. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezz rá. Nem szégyen,már csak miatta sem.
2021. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bi is lenne, nem hinném, hogy egy évente párszor látott pasira gerjedne, akivel nem is tudna kettesben maradni. Akkor már keres magának valakit a közelben, neten pl..
2021. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 (:Puszedli :) ***** válasza:
70%
Szerintem hívd félre és tisztázd le vele. Ez a legkorrektebb és ha most nem teszed meg később csak nagyobb probléma lenne belőle meg elég kellemetlen szituk.Szerintem ez a legkorrektebb ha megbeszélitek. (:
2021. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ja, nagyon hasznos dolgokat írnak egyesek. Ha tényleg homokos és tényleg gerjed a kérdezőre akkor egy félrehíváskor nyíltan meg fogja mondani a saját vejének hogy igen, búza vagyok és gerjedek rád. Aha, nagyon életszerű. Ha igaz, akkor is fel lesz háborodva.
2021. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!