Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet, hogy tetszek az apósomn...

Lehet, hogy tetszek az apósomnak? Lehet, hogy nem is a nőket szereti?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a feleségemmel, évente párszor ott szoktunk aludni a szüleinél. Az utóbbi pár hónapban viszont érdekes dolgot vettem észre. Állandóan bámul engem. Például egyszer épp zuhanyozni akartam menni, és pont akkor nyitott be amikor én vettem le a pólómat. Megdicsérte a izmaimat, és gyanúsan mosolygott rám. De máskor is láttam, hogy a hátsómat bámulta, csak nem tettem szóvá. Ez elég gyanús nekem, szerintetek is?

2021. febr. 22. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, lehet hogy jól látod, de simán benne van a pakliban, hogy beleképzelsz valamit. Például olyan 13-14 éves koromban anyukám nővére megjegyezte, hogy hogy megnőttek a melleim. Nyilván nem volt benne semmilyen szándék, csak szimplán valahol ezt normális megmondani. Azt pedig, hogy hátulról bámul lehet csak képzeled, főleg az előző után.

De félre ne értsd, nem azt akarom mondani, hogy nincs igazad vagy hogy paranoiás vagy, mert lehet hogy te látod jól. Ez csak egy feltételezés.

2021. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, te vagy látens?
2021. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy hogy homo vagy nem homo az após. Ha ezt "tisztába " teszi a kérdező úgyse vallja be, majd az lesz hogy a kérdező a meleg és bepróbalkozott az apósánál.
2021. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Akik azt írják, hogy beszéljen vele, mit gondolnak, hogy be fogja vallani? Kizárt, miért tenné? Hogy az utolsó éveiben elváljon és egyedül legyen ő is meg az asszony is? Néha belegondoltok abba, amit válaszoltok?
2021. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg pont a vejének...Lehet más pasikkal dug is. De neked nem fog bevallani semmit csak téged fog bevádolni a feleséged előtt.
2021. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Bevallani úgysem fogja, ezt én is tudom, tehát ez nem fog működni. Feleségem és anyósom sem sejt semmit, mivel előttük nem volt ilyen.
2021. febr. 22. 15:14
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a baj? Belehalsz ha néz?Hadd nézzen, úgy sincs semmi jelentősége, nem fog bepróbálkozni.
2021. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, lehet én vagyok fura, de lány létemre szoktam más lányok seggét nézni :D pedig teljesen hetero vagyok.
2021. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak irigykedik. Vagy sajnálja, hogy ő már nem lehet ilyen szép és fiatal mint te. Nem biztos, hogy azért néz amiért te gondolod.
2021. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

Ja, ez tényleg életszerű félrehívni egy családi vacsora után az apóst: Zolibá, maga buzzancs? Csak mert az esküvőn is, 6 éve a s.eggemet nézte, meg tavaly húsvétkor is totál bámulta, meg most is, mikor megérkeztünk, meg a múltkor még az izmaimat is megdicsérte...

Igen, fiam, ugyan ötven éve tagadom, és rejtegetem a szitut a család előtt, de mivel így rákérdeztél, kamingautolok inkább.


Szerintem inkább az lenne, hogy ő nézne furcsán rád ezek után, még ha túl is lépne rajta, de én biztos nem lépnék túl rajta. Egy dolog, hogy minek néznek, a másik meg, hogy ha így is van, ráhajtok a gyerekem párjára???


Mellesleg: utlom, hogy most már mindenért magyarázkodni kell. Régen, ha egy férfi alaposan megnézte a vejét, akkor felmérte, a testalkatából is igyekezett arra következtetni, milyen ember lehet, ha izmos volt, talán örült is, hogy "meg tudja védeni a lányát, képes megfogni a munka végét." Ma, ha az após megnéz, akkor tuti buzogány.

Nőként lakom egy másik nővel egy albérletben; nem egy háztartásban, de mindkettőnknek jobban megéri, ha ketten bérelünk egy lakást. Ha megkérdezik, egyedül lakom-e, már magyarázkodnom kell, mert furán néznek, ha megtudják, hgy lány a lakótársam.

2021. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!