Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
96%

És mindezek mellett te ingyen dolgozol nekik...???


MEgőrültél???

2021. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
98%

1. Elköltöznék.

2. keresnék magamnak olyan munkát ahol fizetést is kapok.


Te voltaképpen egy modern XXI-századi rabszolga vagy. Rabszolgával meg nem beszélnek, nem sülyednek le a szintjükre. Szóval ez a helyzet nálad.

Komolyan? Miért tűrőd ezt?

2021. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
90%
ez tuti kamu, ennyire birka egy épeszű ember se lehet
2021. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
97%
Most akkor a családi vállalkozásban dolgozol, vagy pedig gyakorlatilag a háztartási alkalmazottjuk vagy (fizetés nélkül)...?????
2021. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek, mondd, hogy kamu kérdés. Ennyire életképtelen csődtömeg senki sem lehet. :(


Jól írja a 2es, ez rabszolgasors, szó szerint. Azonnal megpattanni onnan. Mit függtök még tőlük amúgy is, melyikőtöknek volt ez a zseniális ötlete? Gyerünk szépen, külön cuccolni, tisztességes munkát keresni, és élni a saját életeteket!

2021. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a kérdést már olvastam itt egyszer.
2021. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:

Fizetést nem kapok mert hát náluk lakok, ők fizetik a rezsit.

Szeretem a páromat és vele szeretném leélni az életem, csak hát a szülők ezt megnehezítik.

Ha pedig a párom már nem dolgozna ott, brzárhatnák a vállalkozást, a segítsége nélkül nem tudnák folytatni. A párom pedig nem akarja ezt megtenni a szüleivel, így kénytelenek vagyunk velük lakni. És telyesen tanácstalan vagyok.

2021. febr. 24. 18:51
 8/89 anonim ***** válasza:
94%
Akkor önként vagy csicska. Akkor mi a kérdés? Ez nem felnőtt élet, amit csináltok.
2021. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
97%

"Fizetést nem kapok mert hát náluk lakok, ők fizetik a rezsit."

a te szüleid is annyit kerestek ami rezsire pont elég volt?


"Szeretem a páromat és vele szeretném leélni az életem, csak hát a szülők ezt megnehezítik."

akkor le kell lépni onnan. nincs több ház a környéken?

2021. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
93%

ha a 28 eves volegenyed nem all ki erted, es a kozos jovotokert, hagyja hogy ingyen dolgozz otthon es meg szemetek is veled a szulei, akkor nincs mirol beszelnetek egymassal.

a parod helyett fel tudnak venni egy masik alkalmazottat, vagy talaln neki sem fizetnek?

a sarkatokra kell tudni allni, biztos lesz nagy veszekedes, de el kell donteni hogy mi a fontosabb.

2021. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!