Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyja miert nem er ra...

Baratom anyja miert nem er ra reggelit csinalni? Regen mindig csinalt most meg mar nem. Megertem hogy nincs ferje es nem nagyon kell csinalni de ezt nemertem. Mi mindig csinalunk valami reggelit a baratomnak anyam mindig kinalja valamivel.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 09:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
97%
csináld meg magadnak. ha nagylány vagy ahhoz, hogy barátod legyen és nála aludjál, akkor reggelit is tudsz csinálni. a barátod anyja nem ti kettőtök cselédje
2021. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ja kb 1 havonta szoktam jonni par napra
2021. febr. 26. 09:45
 3/54 anonim ***** válasza:
96%
akkor pláne meg tudod csinálni abban a pár napban
2021. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%

Mert ha lenne férje akkor magán kívül másnak is kellene csinálnia? Nem.

Anyukád vehet neki egy kocsit is vagy egy házat, attól még a barátod anyukájának semmivel sem lesz több kötelessége irányodba mint a semmi.

2021. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
93%

Miért kéne csinálnia?

Nem is értem. Fel ne szolgálja, ne menjen ki gyalog a boltba friss narancsléért?

Azt pedig remélem szépen megköszönöd, hogy a te "anyád" megcsinálja a reggelidet és illendően viselkedsz vele.

2021. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Kezdjuk ott h meg egy virsli sincs a hutoben semmi reggelinek valo
2021. febr. 26. 09:47
 7/54 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért vagy ott hogy kiszolgáljon. Anyukádtól kedves dolog hogy csinál nektek reggelit de attól még nem kell ugyan ezt elvárni az ő anyjától is, lehet ő másképp gondolkozik a dolgokról. Oké hogy vendég vagy de gondolom felnőtt vagy és nem évi 2x vagy ott (akkor szerintem is illik csinálni valamit annak akit ritkán látok) szóval 1-2 hetente én se csinálnék reggelit ha amúgy nem szoktam (vagy hát gondolom akkor ő sem csinál magának vagy ha igen az úgy kicsit fura) Aztán az is lehet hogy teljesen máskor keltek fel és a 2 órája kisütött tojás pl már egyáltalán nem olyan mint frissen. Ha éhes vagy akkor gondolom nem bánja ha összedobsz magadnak egy reggelit.
2021. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Ja még 10kor mindig ágyban fekszik. En mar felkeltem vagy 8 utan xd
2021. febr. 26. 09:50
 9/54 anonim ***** válasza:
98%
Ha te kelsz hamarabb, nyugodtan kimehetsz boltba és csinálhatsz reggelit magadnak (de akár mindenkinek...), mire felkel.
2021. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
96%
Semmi közöd az anyjához. Ne haragudj, de a 11 éves lányom feláll és csinál magának enni, ha látja, hogy nem vagyok jól, vagy épp dolgozok. Téged semmi önállóságra nem tanítottak, csak elvárni tudsz, egy rohadt reggelit a barátod anyjától. :D Inkább szorgoskodnál basszus, meg lemennél a boltba. Atya ég. Nem az, hogy mikor kel fel az anyja. :O
2021. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!