Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szidtam a párom anyját. Rá...

Szidtam a párom anyját. Rá ment a kapcsolatunk. Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Nagyon össze kaptam az anyjával, aztán a páromnak mérgemben mindennek le hordtam.. Nem szólt érte semmit, mielőtt haza jöttem aztmondta majd megoldódik, messze költözünk stb. Aztán pár óra múlva jön az üzenet hogy át gondolta és ne keressem többet. Nemtudom hogy hatásos e, ha elmegyek és bocsánatot kérek, és megmutatom hogy próbálkozom javítani... Igazából azt sem tudom hogy kezdjek hozzá...
2021. márc. 4. 17:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, neked tényleg egy ilyen anyámasszony katonája kell?

Valószínűleg abban a pár órában az anyja beszélt vele, téged hordott le mindennek, ő pedig döntött.

2021. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem bocsánatot kérhetsz. Viszont javulást nem biztos, hogy fog hozni.
2021. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Okkal szidtad? Nagyon megsértett és megalázott az anyja?

Ha igen, akkor legalább látod, hogy ez a kapcsolat nem vezetett volna sehová, mert bármit megtehetett volna veled a nő, a volt párod úgyis mindig neki adott volna igazat. Vagy csendben tűrtél volna, vagy bekattansz.

Ha nem, akkor megtanulod, hogy a következő kapcsolatodban nem szabad mindennek lehordani a szerelmünk anyját, mert könnyen a kapcsolat végét jelentheti.

2021. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
3- okkal. Minden k.. Nak elmondott, és megalázott több ember előtt. A távolság a baj köztünk, tudom hogy ha közel laknék hozzá nemtudná ennyire befolyásolni az anyukája. Szerintem azthiszi hogy kilátástalan az egész vagy én már nem is tudom..
2021. márc. 4. 17:52
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

jaa, hogy ezen kaptatok össze.

akkor hagyd, nem jó ilyen befolyásolható emberrel párkapcsolatban lenni!

2021. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Úgy váltunk el hogy minden okés volt, nem tudom mit mondhatott az anyja ami így hatott rá
2021. márc. 4. 17:53
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Szakított veled az anyja miatt.

Míg az anyja élni fog, ez akárhányszor megtörténhet.

Velem ne szakítsanak egy másik ember miatt, vagy ha igen, az a kapcsolat annyit is ért.

Egészen speciális eset, gmha egyedülálló, gyerekkel élő férfi amiatt szakítana, mert nem volnánk kompatibilisek a kiskorú gyerekével - ez esetben egyértelműen az ő harmonikus kapcsolatuké a prioritás - , minden egyéb esetben elvárom, hogy mellettem álljon, akkor is ha én voltam a bunkó és miattam lett balhé valakivel, aki számára fontos. Nekem elmondhatja, hogy szerinte ez gáz volt és nincs igazam, de attól is a társam, és én is neki, hogy a hibáinkkal együtt is toleráljuk egymást.

Semmiképpen nem tepernék nála.

Ha èn voltam a hibás / bunkó a konfliktusban, akkor bocsánatot kérnék az anyjától, mert igazságtalanul megbántottam és az exemtől, mert fájhatott neki ahogy az anyját szidom, és nyilván nem azért tettem, hogy neki ez rossz legyen - és ennyi.

2021. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha a volt párod ezt elnézte neki, hogy qrvázott téged - ráadásul mások előtt - és ezt egyrészt hagyta, másrészt nem védett meg, harmadrészt nem küldte el az anyját oda ahová való, negyedrészt még téged dobott ki, akkor nagyon örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen életképtelen gyökértől.

Nem, nem a távolság a baj, hidd el. Költözhetnétek másik kontinensre is, az ilyen férfiak nem tudnak elszakadni a drága édesanyjuktól. Addig ő lesz számára az első és a legfontosabb nő, amíg el nem földelik. Ja, és az is biztos, hogy össze sem költözne veled, nem hagyná ott a drága mamát.

Próbáld lezárni magadban, és keresni egy normális srácot, aki tényleg szeret téged.

2021. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Neee... Eskü én is kiírhattam volna...


Engem is anyuka telón 1 óráig basztatott... Páromnak elmondtam " anya nem ilyen, nem hiszi el, biztos nem úgy gondolta"


Hogy lehet félre érteni ezeket: add el a házat, újítsuk fel belőle a mi telkünk, fiamnak semmi keresnivalóka melletted... Ő x órát nem utazik majd az unokához.



Naa ezt szépen 900 km-ről...


Én hatalmasat csalódtam , hogy én lettem a hazug és a szar mindkettőnél.


Mi együtt maradtunk egy hét mosolyszünet után...de nem olyan mint előtte. Kevesebbet keressük egymást .. sokat dolgozik..de eddig is keresett...


Hagyd a fenébe!

2021. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a francba, ahogy a többiek is írták. Ez sosem fog javulni, és az anyós mindig mesterkedni fog a háttérben.
2021. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!