Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek a fiús anyukák?

Miért ilyenek a fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, meg tapasztaltam is, hogy a fius anyukák rettenetesen utálják a fiuk barátnőjét. Ez miért van? Biztos van valami pszichológiája. Azt akarják, hogy inkább ne legyen senkije a kisfiuknak és örökre mellettük éljen élete végéig?

2021. márc. 7. 08:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem így van. Nem tudom honnan hallottad.
2021. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
19%
Közeli ismerősödről van szó? Mennyire vagy bizalmas viszonyban a szóban forgó "fiús anyukával"?
2021. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
9%

Ha fiad lesz, megtudod.


Amúgy nem utáljuk, csak fenntartásaink vannak.

2021. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
83%
3- as: és mégis miért vannak fenntartásaid valakivel akit nem is ismersz? A lánynak is lehet fenntartása veled szemben?
2021. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Ez pont olyan, mint amikor a lányos apukák gorombák a lányuk barátjával, úgy csinálnak, mintha az ő engedélyükkel járhatnának csak.
2021. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Onnan hallottam, hogy tönkretette a fia 10 éves kapcsolatát, azzal, hogy nem engedte, hogy külön költözzenek. A fiú konrétan életképtelen lett 35 éves korára, semmit nem képes önállóan elvégezni. Nem túlzok, nem találom ki, nem álmodtam, ez megtörtént eset.

2-es: hálistennek semennyire.

2021. márc. 7. 08:49
 7/66 A kérdező kommentje:
BTW a hármas hozzászólás bizonyítja, hogy ez egy létező jelenség, már csak azt szeretném tudni, hogy miért? Nekik jól esett volna, ha annak idején a férjük anyja megkeseríti az ő életüket? Vagy meg is keserítette és így egy másik, teljesen ismeretlen emberen állnak bosszút emiatt?
2021. márc. 7. 08:51
 8/66 anonim ***** válasza:
89%
Anyám nagyon szereti a bátyáim barátnőit és nem volt egy pillanatig se semmilyen ellenszenv.
2021. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
29%
A lányomat meg bizonyára az apja féltené.
2021. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként a kislánynak sem kötelező kedvelnie engem. Nekem sem őt. Sőt, mást sem.


Szimpátia vagy van, vagy nincs.

2021. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!